Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Mobilná verzia

Responzívny dizajn e-shopu a webstránky

Stále viac ľudí používa na prezeranie webových stránok mobily a tablety. Prehľadná mobilná verzia eshopu alebo webstránky zjednoduší prehliadanie a zvýši počet zákazníkov.

Webstránky optimalizované pre všetky mobilné zariadenia

Prinášame vám dizajn webových stránok, ktoré sa budú zobrazovať vždy perfektne. Nech už ich váš návštevník pozerá v mobile, smartphone, tablete alebo na monitore s akýmkoľvek rozlíšením.

Responzívny dizajn eshopu a webu

Web sa vždy prispôsobí zariadeniu, na ktorom ho používateľ otvorí. Toto zabezpečuje špeciálne upravený responzívny dizajn webu.

Navyše aj Google uprednostňuje eshopy a weby, ktoré sa dobre zobrazujú na smartphone, mobile, či tablete. Responzívny design pomôže vášmu eshopu dostať sa na vyššie pozície v prirodzených výsledkoch vyhľadávania.

Flat šablóna, ktorú používajú všetky novšie vytvorené eshopy a webstránky na BiznisWeb.sk, je responzívna. Staršia Flox 2 šablóna využíva samostatnú mobilnú verziu, do ktorej sa stránka v mobile prepne automaticky.

Boli sme prví na Slovensku, ktorí svojim klientom priniesli mobilnú verziu pre eshopy a web stránky.

Život bez mobilnej verzie...

Vašich návštevníkov nebudú otravovať malé tlačidlá, na ktoré sa nedá kliknúť. Nebudú musieť žmúriť na malé písmenká v textoch. Neuvidia malé položky v menu na ktoré sa nedá kliknúť, malé náhľady produktov v internetovom obchode, malé fotky, malé okná pri vypĺňaní formulára. A hlavne, návštevníci nebudú čakať na dlhé načítanie webovej stránky. Nákup cez mobil je na neoptimalizovanej stránke takmer nemožný.

Všetky tieto prekážky sme prekonali prostredníctvom responzívnej a mobilnej verzie webových stránok.

Čo umožňuje responzívny dizajn webu?

  • Texty sú dostatočne veľké, ľahko sa čítajú.
  • Navigácia (menu) je okamžite viditeľná, položky v menu sú veľké a prehľadné.
  • Pohodlný nákup v e-shope aj cez mobil a tablet.
  • Veľké náhľady produktov, prehľadný detail produktu.
  • Veľké tlačidlá, bez problémov nájdete tlačidlá ako NÁKUPNÝ KOŠÍK, PRIHLÁSENIE do webu, REGISTRÁCIA, ZABUDNUTÉ HESLO, PRIDANIE KOMENTÁRA.

Čo znamená responzívny?

Responzívne web stránky sa prispôsobujú veľkosti displeja. Na mobile môžete vidieť fotogalériu usporiadanú v 2 stĺpcoch, na širšom tablete sa už zobrazí 3 stĺpcová fotogaléria.

Obrázky sa zmenšujú, menu sa zbalí do jedného rozklikávacieho tlačidla vo vrchnej časti stránky. Všetky prvky na stránke sú optimalizované tak, aby ich používateľ mohol pohodlne prehliadať aj v mobile.

Dizajn eshopu a rozmiestnenie prvkov sa mení aj v prípade, že mobil alebo tablet otočíte.

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami BiznisWeb.sk.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info