Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Mobilná verzia

Responzívny dizajn e-shopu a webstránky

Stále viac ľudí používa na prezeranie webových stránok mobily a tablety. Prehľadná mobilná verzia eshopu alebo webstránky zjednoduší prehliadanie a zvýši počet zákazníkov.

Webstránky optimalizované pre všetky mobilné zariadenia

Prinášame vám dizajn webových stránok, ktoré sa budú zobrazovať vždy perfektne. Nech už ich váš návštevník pozerá v mobile, smartphone, tablete alebo na monitore s akýmkoľvek rozlíšením.

Responzivny dizajn webu-mobilny web

Web sa vždy prispôsobí zariadeniu, na ktorom ho používateľ otvorí. Toto zabezpečuje špeciálne upravený responzívny dizajn webu.

Navyše aj Google uprednostňuje eshopy a weby, ktoré sa dobre zobrazujú na smartphone, mobile, či tablete. Responzívny design pomôže vášmu eshopu dostať sa na vyššie pozície v prirodzených výsledkoch vyhľadávania.

Flat šablóna, ktorú používajú všetky novšie vytvorené eshopy a webstránky na BiznisWeb.sk, je responzívna. Váš web sa automaticky stáva mobilným. Staršia Flox 2 šablóna využíva samostatnú mobilnú verziu, do ktorej sa webstránka v mobile prepne automaticky.

Boli sme prví na Slovensku, ktorí svojim klientom priniesli mobilnú verziu pre eshopy a web stránky.

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info