Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Naše úspechy

2001 - Založenie IT denníka Inet.sk, naberanie prvých skúseností s tvorbou www stránok.

2003 - Zakladáme firmu IRIS SOFTWARE, s.r.o. (neskôr premenovaná na kratší tvar IRISOFT, s.r.o.), prvé roky sme tvorili web stránky a internetové obchody na mieru.

2003 - Konateľ Peter Polakovič bol nominovaný za IT osobnosť roka (Prečítajte si rozhovor s Petrom Polakovičom o jeho začiatkoch na internete v denníku SME.)

2006 - Spúšťame BiznisWeb.sk, systém na tvorbu www stránok a internetových obchodov. Stačí kliknúť a web stránka je do 5 minút pripravená. BiznisWeb.sk je prvý takýto systém na slovenskom trhu.

2007 - Zakladáme českú firmu IRISOFT SYSTEMS, s.r.o.. Spúšťame českú verziu ByznysWeb.cz.

2008 - Prvých 1000 zákazníkov služieb BiznisWeb.sk a ByznysWeb.cz. Spustenie poľskej verzie Webity.pl a anglickej verzie Webity.eu.

2009 - Obe pobočky, Trenčianska aj Pražská, sa presťahovali do nových väčších priestorov. V Trenčíne nová školiaca miestnosť. Kolektív BiznisWeb.sk sa neustále rozrastá.

2010 - Služby BiznisWebu využíva viac ako 2500 zákazníkov.

2011 - Sme certifikovaný partner Google. Získali sme certifikát Certifikovaný partner služby Google AdWords.

2011 - Spustenie blogu o podnikaní na internete. Každý týždeň radíme podnikateľom ako zlepšiť svoj internetový biznis.

2011 - Navštívil nás známy blogger Branislav Rác.

2012 - Spustenie novej verzie BiznisWebu - redakčného systému FLOX 2. Množstvo nových funkcií, revolúcia, všetko je nové :).

2012 - Umiestnenie BiznisWebu a teda aj všetkých Vašich webových stránok a e-shopov na stabilnú cloudovú infraštruktúru, ktorá zvládne aj väčšiu záťaž, napr. v predvianočnom čase.

2013 - Ako prvý na trhu predstavujeme mobilnú responzívnu verziu web stránok a eshopov. Uľahčuje prezeranie webu z mobilov a tabletov. Bezplatne ju získavajú klienti nového systému FLOX 2.

2013 - Spustenie vlastnej mobilnej aplikácie FLOX pre iPhone a iPad. Správa webu či eshopu priamo z aplikácie. Mobilnú aplikáciu môžu bezplatne využiť klienti novej verzie BiznisWebu.

2013 - Pridali sme plno nových funkcií, ktoré zlepšujú kvalitu Vašich stránok. Dynamický banner pre pútavejší dizajn, kvalitnejší newsletter pre prístupnejšiu komunikáciu so zákazníkom, ktorých odteraz môžete potešiť  napríklad aj darčekovými certifikátmi či zbrusu novým fakturačným a objednávkovým systémom. V administrácií vám život uľahčia exporty do účtovných systémov, prepracované sklady, cenové varianty a mnohé ďalšie.

2013 - V decembri sme oslávili 10. výročie od založenia IRISOFT, s.r.o. :)

2014 - Spustenie vlastnej mobilnej aplikácie FLOX pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android. Update appky pre iPhone a iPad. Pribudlo množstvo skvelých funkcií.

2014 - Zriadili sme možnosť platiť za služby BiznisWebu virtuálnou menou - Bitcoin. Platí pre klientov využívajúcich redakčný systém Flox 2.0.

2014 - Náš systém na tvorbu e-shopov má najviac funkcií na trhu. Tabuľka so zoznamom funkcií sa stále rozrastá a naviac sú tieto funkcie podrobne vysvetlené a ich plné využitie popísané v sekcii Nápoveda.

2014 - Veľký update DPH. Stornovanie objednávok zákazníkmi, zadávanie cien s/bez DPH, možnosť nastavenia rôznych sadzieb DPH v jazykových verziách, produktoch, doprave, pridávanie viacero pobočiek s rôznym DIČ,... 

2015 - Začiatok spolupráce s najväčším poskytovateľom účtovných systémov, firmou Kros. BiznisWeb je prvý systém na tvorbu eshopov s live prepojením do účtovných systémov Alfa a Omega.

2015 - Prechod k novému poskytovateľovi cloud webhostingu - mastercloud.sk. Trojnásobné zrýchlenie načítavania www stránok a eshopov.

2015 - Spustili sme Sprievodcu nastavením e-shopu, webovej stránky a SEO pre lepšie pozície vo vyhľadávačoch. Poskytli sme tak jednoduchý návod krok-po-kroku ako vytvoriť nový web či eshop.

2015 - Flox 2 zaniká, prichádza Flox 3! Znamená to vynovenú administráciu, zjednodušenie práce pri správe www stránok a tvorbe eshopov a množstvo nových funkcií.

2015 - Nové plne responzívne dizajny, automaticky sa prispôsobujú šírke smartphonov a tabletov, v plochom (FLAT) štýle.

 

V čom máme prsty

Okrem tvorby webových stránok sa venujeme PPC kampaniam a optimalizácii pre vyhľadávače - SEO. 

Vyvíjame sociálny porovnávač produktov a katalóg www stránok a e-shopov MojeObchody.sk a BoziCeny.cz.

Prevádzkujeme blog o podnikaní www.podnikanie-blog.sk,  kde ponúkame rady a novinky ako sa presadiť na internete.

 

Napísali o nás:

"Mať dobrý nápad nie je také dôležité, ako by sa mohlo zdať. Dôležitá je až následná realizácia. Je to koktejl vlastností, ktorý keď správne namiešate, úspech sa dostaví." Juraj Bystrický, konateľ, BiznisWeb.sk

Čítajte viac na Blog.Inet.sk: http://blog.inet.sk/clanok/rozhovor-s-jurajom-bystrickym-a-petrom-polakovicom-zakladatelmi-inet-sk/

 

"Odkedy som si v roku 2001 urobil svoju internetovú stránku, vidím, že sa vždy nájde niekto, komu internet pomôže. To ma k nemu pripútalo a drží ma to dodnes." Peter Polakovič, konateľ, BiznisWeb.sk

Čítajte viac Sme.sk: http://tech.sme.sk/c/1952007/peter-polakovic-internet-si-ma-k-sebe-priputal.html

  

Ďalšie články o službe BiznisWeb.sk

http://www.tyinternety.cz/2014/05/05/clanek/tvorba-webu-a-e-shopu-uz-i-pres-mobilni-appku/

http://www.pricemaniaacademy.sk/2014/4/11/zacnite-podnikat-na-internete-vytvorte-si-moderny-e-shop-alebo-web-stranku

http://www.itnews.sk/spravy/biznis/2003-04-09/c122806-nominacie-na-it-osobnost-a-it-firmu-roka-2003

http://www.pricemaniaacademy.sk/2013/10/17/13-najcastejsich-chyb-pri-prevadzkovani-e-shopu-cast-1

 

 

 

 

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info