Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Ako sme začínali

Cesta k internetu ...

Konatelia spoločnosti IRISOFT s.r.o. Juraj Bystrický a Peter Polakovič sa spoznali ešte na strednej škole, spojil ich práve internet. Internet na Slovensku bol v tom čase ešte v plienkach. Každé kliknutie trvalo nekonečne dlho a bol predražený. Práve tieto skutočnosti nedali týmto, vtedy ešte mladíkom spať a tak sa pustili do bitky o lacnejší internet a zavedenie lepšej technológie na jeho zrýchlenie.

V roku 2002 spustili protestnú akciu. Pre tieto účely vytvorili ich prvú stránku Inet.sk, z ktorej sa neskôr stal populárny IT denník a založili združenie na podporu internetizácie Slovenska s názvom Internet pre všetkých. Dnes je internet už samozrejmou súčasťou života väčšiny Slovákov, dostupný pre každého. A k tomu určitou mierou prispeli aj dvaja zanietení študenti z Trenčína - konatelia IRISOFTu.

S tvorbou internetového denníka Inet.sk prišla potreba nasadiť profesionálny redakčný systém. Začala sa usilovná práca, ktorej výsledkom bola prvá verzia vlastného publikačného systému pre tvorbu webových stránok. 1.9.2002 bol implementovaný na Inet.sk. Systém sa intenzívne vyvíjal tak, aby čo najviac vyhovoval potrebám zákazníkov a odlišoval sa od konkurencie a v roku 2003 bol ponúknutý verejnosti.

V decembri 2003 Juraj a Peter založili spoločnosť IRISOFT s.r.o. Vízie spoločnosti, rastúce množstvo prác, prienik na zahraničné trhy, rozširovanie ponuky služieb, to všetko sa odrazilo vo vývoji IRISOFTu. Preto má dnes dve pobočky a zamestnáva viac ako 20 šikovných a kvalifikovaných ľudí, ktorí sa starajú o vašu spokojnosť.

Vyberáme z nášho blogu:

"Chyby nie sú problém. Každý deň sa robia chyby, na niečo sa zabudne, je to normálne. Podstatný je trend – či sa snažíte, či veci zlepšujete." ... Peter Polakovič, konateľ, BiznisWeb.sk

Čítajte viac na našom bloguhttp://www.podnikanie-blog.sk/2012/06/4-dovody/

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami BiznisWeb.sk.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info