Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Našim poslaním je prinášať webové stránky k ľuďom

BiznisWeb ponúka online riešenie pre každého. Webovú stránku alebo internetový obchod si vytvoríte sami za pár minút. Zmeňte svoj život a začnite podnikať online. Našou odmenou je vaša spokojnosť! Našou úlohou je zabezpečiť pre vás všetko potrebné na vytvorenie kvalitných webových stránok a e-shopov, ktoré budú zarábať.

O nás

Spoločnosť IRISOFT s.r.o. funguje od roku 2003. V roku 2013 sme oslávili už 10 výročie od založenia. Prevádzkujeme službu BiznisWeb, jednoduchý systém na tvorbu webových stránok a internetových obchodov.

Vytvorte si vlastný blog, firemnú prezentáciu alebo internetový obchod a rozbehnite svoje podnikanie. Pomáhame malým a stredným podnikom presadiť sa na internete.

Sme stabilným partnerom. Máme za sebou 10 rokov vývoja, viac ako 3000 spokojných zákazníkov. Máme skúsenosti, znalosti, kvalitné otestované produkty, sledujeme a aplikujeme svetové trendy. Chceme tu byť pre Vás aj o 10 rokov a poskytovať Vám kvalitné služby.

Čo je BiznisWeb?

S BiznisWebom si za krátky čas dokážete vytvoriť vlastnú www stránku alebo internetový obchod. Web či eshop je okamžite pripravený na plnenie obsahom. Celú administráciu stránky máte vo vlastných rukách, vďaka nášmu redakčnému systému FLOX. Ak si zmyslíte, že chcete o jednej hodine ráno zmeniť sekciu Kontakt, viete to jednoducho urobiť, nie ste na nikom závislý.

Tento systém obsahuje funkcie na kompletnú správu stránky či e-shopu, správu užívateľov a tiež úpravu designu. Pri tvorbe stránok máte úplnú slobodu. Design a obsah si vytvoríte sami, preto bude taký dobrý, aký si ho spravíte.

Samozrejme, sme tu pre Vás a na zákazníckej podpore radi poradíme. Pomôžeme s vytvorením dizajnu, s naplnením obsahu web stránok, poradíme čo urobiť v internetovom marketingu.

FLOX je dostupný v 7 jazykoch (slovenský, český, anglický, španielsky, poľský, maďarský, dánsky). Používanie nášho redakčného systému je veľmi jednoduché, zvládne ho naozaj každý.

no alt

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami BiznisWeb.sk.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info