Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

BiznisWeb ponúka online riešenie pre každého – tvorba web stránok a tvorba e-shopu bude pre vás hračka

Rozhodli ste sa rozbehnúť podnikanie na internete? V tom prípade potrebujete internetový obchod alebo webové stránky.

Že neviete, ako vytvoriť web či e-shop? Nevadí, radi vám poradíme .

Pozrite sa, aké je to jednoduché a rýchle:

O nás

Spoločnosť IRISOFT s.r.o. funguje od roku 2003 a pod názvom FLOX vyvíja vlastný redakčný systém na vytvorenie web stránky a e-shopu.

Snažíme sa ponúknuť vám také riešenie, ktoré maximálne zefektívni a uľahčí vaše podnikanie na internete. Preto neustále sledujeme aktuálne trendy, vzdelávame sa a pracujeme na nových funkciách, ktoré do najobľúbenejších balíčkov BIZNISPREMIUM pribúdajú automaticky zdarma – viac o novinkách sa dozviete aj na blogu o podnikaní na internete.

To by sme však nedokázali bez vašej pomoci. Vaša spokojnosť, názor a pripomienky na zlepšenie sú našim hlavným hnacím motorom. Preto o ďalšom vývoji BiznisWebu rozhodujete spolu s nami aj prostredníctvom Knihy prianí.

Čo je BiznisWeb?

Čo je BiznisWeb?

Služba BiznisWeb umožňuje vytvoriť vlastný internetový obchod alebo webstránku. Web či eshop je okamžite pripravený na plnenie obsahom. Celú administráciu webstránky máte pod palcom vy sami, preto akúkoľvek úpravu zrealizujete kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete. Stačí vám aj váš mobil a internetové pripojenie.

Okrem tvorby obsahu pre svoju webstránku či e-shop máte možnosť upraviť aj dizajn webu. Výhodou je, že to zvládnete úplne sami, bez grafika či photoshopu a váš web bude vyzerať profesionálne. Dokonca vám sám namieša farby, ktoré ladia s vašim logom, prípadne rovno vygeneruje niektorú z tisícok šablón, ktoré máte bezplatne k dispozícii. Váš nový eshop a web rýchlo, doslova za pár minút, tak získa jedinečný vzhľad.

Za BiznisWebom stoja 2 stabilné tímy - programátorský a vývojársky pôsobiaci v Prahe a supporťácky, ktorý sa s vami okrem telefonického rozhovoru či mailovej komunikácie rád stretne aj pri kávičke v Trenčíne.

Ak potrebujete pomôcť a poradiť s tvorbou e-shopu či webstránky, s propagáciou na internete, alebo zlepšením pozícií vo vyhľadávačoch, neváhajte nás kontaktovať. Sme vám k dispozícii, či hovoríte slovensky, česky, anglicky, nemecky, španielsky, poľsky alebo rusky. S nami vždy nájdete spoločnú reč :).

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info