Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Ako a v čom začať podnikať

Premýšľate o tom, že zmeníte zamestnanie, láka vás práca na doma?
V tom prípade je podnikanie na internete pre vás ako stvorené. Byť sám sebe pánom nie je nič zložité. Stačí sa len dobre pripraviť a každý krok si do detailu premyslieť.

Všetky dôležité informácie o založení živnosti, nápady na podnikanie a príbehy skúsených podnikateľov pre vás spísal náš šéfko – Peťo v 12 kapitolách svojho prvého e-booku.

Nech sa páči, rovno si ho môžete stiahnuť: Stiahnuť e-book zadarmo

O AUTOROVI

O AUTOROVI

Peter Polakovič, CEO BiznisWeb.skByznysWeb.cz začal podnikať ešte ako študent, v roku 2002.

V tom čase rebeloval za rýchlejší a výkonnejší internet pod iniciatívou občianskeho združenia Internet pre všetkých. To svoj účel splnilo a síce medzičasom zaniklo, ale Petrove odhodlanie a húževnatosť ostali a stoja aj za množstvom ďalších míľnikov v jeho živote. 

Dnes so svojim tímom vyvíja redakčný systém pre jednoduchú tvorbu e-shopu a webstránky, ktorý momentálne využíva viac ako 5000 spokojných klientov po celom svete. Pod palcom má slovenskú pobočku BiznisWebu.

Vo svojom voľnom čase sa neustále vzdeláva, sleduje online marketingové a UX trendy, webináre a s manželkou Jankou vychováva svojich 2 synov.

Vyberáme z reakcií na knihu:

 • Mgr. Daniela Mudráková

  Danielino pero

  Pre tých, ktorí zvažujú vlastný biznis, menia formu podnikania, zháňajú financie, chcú sa vedieť správne rozhodnúť a potom aj správne naštartovať a zotrvať – toto by malo byť povinné čítanie. Narovinu všetky pre a proti a navyše, super motivácia s reálnymi príbehmi a odporúčaniami tých, ktorí to dali ;-)

 • Marek Štrba

  Biznisklub.sk

  Podnikať alebo nepodnikať? Sám alebo mať pri sebe parťáka? Prečo mať podnikateľský plán? Ak máte podobné otázky a hľadáte na ne odpovede - v tomto ebooku ich nájdete. Autori vás dobre usmernia. Denne sa aj ja stretávam s podobnými otázkami od ľudí, preto je super, že základné informácie prečítate na jednom mieste. Ja by som ešte doplnil pojem - zodpovedné podnikanie. Každý by mal mať na pamäti to, že za rozhodnutia, ktoré sa v podnikaní urobia, nesie zodpovednosť.

 • Ivan Ježík

  Voices, n.o.

  Ak si pri rozbiehaní podnikania na internete položíš správne otázky, ušetríš kopec času aj peňazí. Ak ti k nim niekto skúsený a úspešný pribalí zrozumiteľné odpovede, pomoc je ešte väčšia. Ďalším sympatickým bonusom ebooku je skutočnosť, že ho pripravil človek zodpovedný k zamestnancom, dodávateľom aj komunite. Dobrá práca!

☞ Ako spracúvame osobné údaje

zásady ochrany osobnýhc údajov biznisweb

Vaša e-mailová adresa je u nás v bezpečí. Prijali sme viacero opatrení, ktoré zabránia jej zneužitiu.

Nech sa páči, prečítajte si naše Zásady Ochrany osobných údajov.

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info