Ako a v čom začať podnikať

 

Prečo začať podnikať na internete?

Premýšľate o tom, že zmeníte zamestnanie, láka vás práca na doma?
V tom prípade je podnikanie na internete pre vás ako stvorené. Byť sám sebe pánom nie je nič zložité. Stačí sa len dobre pripraviť a každý krok si do detailu premyslieť.

Všetky dôležité informácie o založení živnosti, nápady na podnikanie na internete, s čím podnikať, v čom sa oplatí podnikať na Slovensku, aký e-shop sa oplatíako rozbehnúť e-shop a začať podnikať na internete, aj príbehy skúsených podnikateľov pre vás spísal náš šéfko – Peťo v 13 kapitolách svojho prvého e-booku.

Nech sa páči, rovno si ho stiahnite jeho aktualizovanú verziu:

 

 

O AUTOROVI

Peter Polakovič | biznisweb.skPeter Polakovič, CEO BiznisWeb.skByznysWeb.cz začal podnikať ešte ako študent, v roku 2002.

V tom čase rebeloval za rýchlejší a výkonnejší internet pod iniciatívou občianskeho združenia Internet pre všetkých. To svoj účel splnilo a síce medzičasom zaniklo, ale Petrove odhodlanie a húževnatosť ostali a stoja aj za množstvom ďalších míľnikov v jeho živote. 

Dnes so svojim tímom vyvíja redakčný systém pre jednoduchú tvorbu e-shopu a webstránok, ktorý momentálne využíva viac ako 5000 spokojných klientov po celom svete. Pod palcom má slovenskú pobočku BiznisWebu.

Vo svojom voľnom čase sa neustále vzdeláva, sleduje online marketingové a UX trendy, webináre a s manželkou Jankou vychováva svojich 2 synov.

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť