Webdizajn e-shopu

Tisícky kombinácií grafických dizajnov zdarma a možnosť vlastnej úpravy webdizajnu priamo v administrácii. Aj bez pomoci grafika si dokážete vytvoriť webstránku alebo internetový obchod so zaujímavým a moderným dizajnom.

Inšpirujte sa:

www.authorshop.sk
www.mdslovakia.sk
www.moonio.sk
www.jutro.sk
www.skinstation.sk
www.beardguru.sk
www.slovakiabike.sk
www.ltex.sk 
www.steel-obuv.cz
www.galeriegranat.cz
www.vychutnavej.cz 
www.hopsej.cz
www.hojdavak.cz
www.biovitae.sk
www.na3d.cz
 

Webdizajn e-shopu, ktorý vynikne aj na mobilných zariadeniach. Odborne sa to nazýva responzívny dizajn.

Vyberte si z pripravených grafických šablón a upravte si ich podľa seba. Vyskúšajte výhody responzívnej flat šablóny pre e-shop aj vy.

 

Logo

Logo

Jednoduchý nástroj na prezentáciu zamerania e-shopu či webstránky. Po kliknutí na logo systém presmeruje návštevníka na úvodnú stránku. Logo môže mať obrázkovú alebo textovú podobu. Jeho umiestnenie si jednoducho nastavíte v záložke ROZLOŽENIE. Ako pracovať s logom pre e-shop.

 

Vytvorte si webdizajn e-shopu na mieru

 

Farebnosť e-shopu

Farebnosť e-shopu

Vyfarbite svoje podnikanie. Vyberte si farebné kombinácie podľa svojho vkusu. Vhodné je zakomponovať farby do pozadia, do obsahových blokov, aby e-shop pôsobil vzdušne. Niektoré prvky môžete nechať priehľadné. Kreativite sa medze nekladú. Vytvorte si jedinečný webdizajn rýchlo a ľahko. Aké farby použiť na webdizajn e-shopu.

Rozloženie menu, hlavičky, stĺpcov a pätičky

V administrácii nájdete množstvo kombinácií rozloženia stránky. Vyberte si umiestnenie hlavičky, počet stĺpcov, pätičky či menu, vytvorte si vlastnú, originálnu web stránku. Pohrajte sa s nastavením, objavujte a kreujte jedinečný webdesign, to všetko s BiznisWeb.sk dokážete.
.

Fonty, typografia

Nadpisy, text v menu a ostatné texty si dokážete ľahko naštýlovať. Na výber je niekoľko fontov, navyše dokážete upraviť aj ich farbu či veľkosť písma. Tento výber zaručene ovplyvní výsledný web design. Pre dobrú web stránku alebo e-shop je typografia jedným z najdôležitejších faktorov. 

Komponenty webu

Ako komponenty sa označujú buttony pre prihlásenie, registráciu, vyhľadávanie, nákupný košík, zástavy jazykových verzií stránky, drobková navigácia a formulár pre záujemcov o novinky e-mailom. Všetky tieto položky sa dajú aktivovať alebo deaktivovať.

Prispôsobiť si môžete aj zarovnanie stránky, ktoré môže byť vľavo, vpravo alebo na stred. 

Pozadie ako súčasť dizajnu e-shopu

Systém ponúka viacero obrázkov, ktoré si dokážete jedným klikom vložiť do pozadia webstránky. Alebo si nahrajte vlastné pozadie a celkový dojem zo stránky bude mať úplne iný rozmer. Vytvorenie unikátneho designu pre e-shop nemá hranice. 

 

Web dizajn a novinky

Potrebujete sa zorientovať, aké sú najnovšie webdizajn trendy pre e-shopy? Nechajte sa inšpirovať naším blogom o najnovších webdizajn trendoch.

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť