Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Prečo zvoliť BiznisWeb?

Profesionálny web či vlastný eshop rýchlo a jednoducho ALEBO 12 dôvodov, prečo máme najlepší systém pre váš nový web/eshop

Jednoduchosť ovládania a úprav

no alt

Nie ste technický typ? Žiaden problém! My sme pri vývoji BiznisWebu mysleli práve na vás.

Nový FLOX 3 si jednoducho zamilujete. Zabudnite na inštalácie, alebo sťahovanie programov. Pri tvorbe vlastného eshopu či webu vás BiznisWeb ako veľmi inštinktívny systém sám povedie.

Cieľom je, aby vám nový web čo najviac zjednodušil život a čím skôr pomohol získavať nových zákazníkov - presvedčte sa sami a vyskúšajte si ho ešte dnes.

Rýchlosť načítania a stabilita cloudu

Profesionalny eshop – rychlost nacitania a stabilita cloudu

Zákazníci dnes od profesionálneho eshopu či webu očakávajú rýchlosť. A presne taký je aj BiznisWeb.

Vašim zákazníkom sa web či eshop rýchlo načíta, tiež vstup do administrácie spočítate v desiatkach milisekúnd. BiznisWeb funguje na spoľahlivej cloud infraštruktúre, ktorá dokáže zvládnuť jednorazový nápor aj dlhodobú záťaž v predvianočnom čase.

Servery monitorujeme 24/7, preto dokážeme riziko výpadku eliminovať na minimum.

Zobrazovanie na mobiloch samozrejmosťou

Najlepsi eshop a web musi byt responzivny

Každý chce byť vo svojom segmente najlepší – a bez responsivity webu, teda korektného zobrazovania na mobiloch a tabletoch, to nepôjde.

Vaše texty budú čitateľné, obrázky pekne viditeľné, tlačítka a menu dostatočne veľké a prehľadné na to, aby sa vaši zákazníci mohli komfortne pohybovať na webe či nakupovať na eshope.

Moderný FLAT design eshopu/webu

Redesign eshopu s vlastnym flat designom

Potrebujete nový web či pripraviť redesign eshopu? Nelámte si hlavu s web dizajnom. Vyskúšajte si vytvoriť testovací web/eshop zdarma a precítite ten rozdiel z dizajnu. Flox dokáže automaticky navrhnúť tisícky grafických designov. Určite nájdete taký design eshopu/webu, ktorý sa vám najviac hodí a vystihuje vás. Jednotlivé grafické prvky - dynamický banner, pätičky či menu, si dokážete prispôsobiť podľa potreby.

Ak by ste si predsa len nevedeli z ponuky šablón vybrať, naši grafici vám radi pripravia dizajn na mieru za prijateľnú cenu.

Pozrite sa a inšpirujte v referenciách.

 

Eshop a web s dobrým SEO

Unikátny blok Rozcestník pomôže odstrániť prázdne miesta na webe či titulke eshopu. Vaši návštevníci sa tak u vás ľahšie a rýchlejšie zorientujú. Tomu dopomôžu aj spätné odkazy a podpora SEO.

Vďaka SEO sprievodcovi je SEO optimalizácia vášho vlastného eshopu či webu jednoduchá a rýchla. BiznisWeb spĺňa všetky dôležité pravidlá pre SEO

Môžete využiť aj bezplatnú SEO pohotovosť alebo rozsiahlu sekciu Pomoc.

XML import a zaradenie do porovnávačov

Vlastny eshop s importom a zaradenim do porovnavacov

Potrebujete pravidelne aktualizovať váš internetový obchod? Importovať nové produkty, ceny, či kusy skladom? Prepojiť eshop so skladom dodávateľa? S FLOX 3 je to hračka.

Umožní vám aj registrovanie do porovnávačov cien (Heureka, Pricemania, Najnakup a iné) a navyše, vaši zákazníci vás tak rýchlejšie nájdu na Googli.

Máte už vlastný eshop a nie ste s ním spokojní? Neprináša vám zákazníkov? Skúste bez rizika profesionálny eshop na BiznisWebe a spoznajte ten rozdiel. Radi vám nezáväzne pomôžeme.

Šetríme váš čas a námahu

Trávite veľa času fakturáciou? Z vášho eshopu na BiznisWebe sa, všetky dáta automaticky synchronizujú s KROS-om. Ušetríte si nielen námahu, ale aj hodiny a hodiny práce na faktúrach.

Pomáhame vám, mať vaše objednávky pod kontrolou a efektívnejšie využiť váš pracovný čas, aby ste tak mohli rýchlejšie rásť. Vyskúšajte si to teraz v praxi zdarma v skúšobnej 30 dennej verzii a presvedčte sa.

Ústretová a profesionálna pomoc

Pomoc s eshop systemom aj webovym CMS

10 stabilných členov tímu, kvalifikovaných nadšencov, pracuje na plný plyn (aj úväzok) pre BiznisWeb. Každý z nás je špecialista na konkrétnu oblasť tvorby webstránok, SEO či online marketing.

Na všetky vaše otázky k tvorbe webstránky a eshopu máme pre vás riešenie. Spoľahnite sa. Ak nenájdete odpoveď v konkrétnych návodoch alebo Sprievodcovi nastavením, neváhajte sa na nás obrátiť.

Sme tu pre vás každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 hod. Dovoľte nám, pomôcť vám s vašim webom a eshopom.

BiznisWeb - značka s históriou aj budúcnosťou

Stabilny partner pre vlastny web ci novy eshop

Máme pre vás najpokročilejší redakčný systém na slovenskom trhu.

A čo je dôležité?

      • Nie sme nováčikom na trhu. Vývoju eshopov a webstránok sa venujeme už druhé desaťročie.
      • Viac ako 4400 eshopov a webstránok si získalo svojich zákazníkov práve vďaka BiznisWebu.

Chceme byť najlepší a máme vášeň pre to, čo robíme. Neustále na sebe makáme, aby sme vám prostredníctvom BiznisWebu pomohli získať čo najviac zákazníkov, aby pre vás práca na BiznisWebe bola radosť. Samozrejmosťou je, aby sa vám s ním bezproblémovo pracovalo.

Nekupujte mačku vo vreci, skúste si to zdarma

Prečo by ste mali riskovať a kupovať si mačku vo vreci? Najprv si to kľudne vyskúšajte. Až potom sa rozhodnite. Testujte BiznisWeb 15 dní zadarmo. Ak nebudete spokojní, váš web bude po skúšobnej dobe zmazaný. Nič neriskujte, nič neplaťte. Presvedčte sa najskôr a utvrďte sa v tom, že práve profesionálny web na BiznisWebe správne naštartuje váš biznis.

V testovacej verzii máte k dispozícii všetky funkcie. Vyberte si jeden z BiznisWeb balíkov a pustite sa do skúšobnej verzie vášho vlastného webu/eshopu ešte dnes.

Neobmedzené možnosti platby pre eshop

Vlastny eshop s podporou vsetkych platobnych moznosti vratane Bitcoin

Nechceme vás obmedzovať, a tak sme vám umožnili platiť takou formou, o ktorú ste prejavili záujem. Môžete si vybrať z klasických platieb ako paypal, online platba, prevod, či vklad na účet, ale máme pre vás aj modernú platbu - Bitcoin. Ako jedna z prvých spoločností na Slovensku umožňujeme platbu aj touto virtuálnou menou. 

Viac o platbe bitcoinami v eshope sa dozviete v článku alebo vo videu.

Tvoríme BiznisWeb s vami

Poziadavky na nove funkcie ci redesign eshopu

Zaujíma nás váš názor. Aj vy sa podieľate na vývoji BiznisWebu. Aj na základe vášho feedbacku, na základe vašich podnetov, vytvárame nové funkcie a designy. Tak sme vyvinuli aj prepracovaný systém zliav či počítania DPH. Založili sme pre vás Knihu prianí. Každý váš podnet je pre nás novou výzvou.

Otvorme spolu dvere vašim novým zákazníkom.

Poďme do toho spolu - naštartujme váš biznis

Váš BiznisWeb

Chcete vedieť viac?

Pozrite si, čo všetko s nami  dokážete.

Zavolajte nám alebo napíšte, radi vám povieme viac.

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info