E-shop na prenájom

Je jednoduchší a lacnejší prenájom e-shopu alebo tvorba e-shopu na mieru? Jedna zo základných otázok všetkých začínajúcich podnikateľov. Aj vy ste si ju položili? 

Nový e-shop aj s modernými flat šablónami pre e-shop si vytvoríte na pár kliknutí. My preto odporúčame prenájom e-shopu a ušetrené peniaze môžete investovať do marketingovej propagácie e-shopu. 

Využite možnosť nezáväzného testovania zdarma:

Vytvoriť e-shop na prenájom

Prečo je lepší e-shop na prenájom?

Prenájom eshopu je ideálne riešenie pre podnikateľov – začiatočníkov. Je to najlacnejší spôsob, ako vytvoriť vlastný e-shop rýchlo a ľahko. Na pár kliknutí máte k dispozícii množstvo funkcií pre prácu s e-shopom, SEO pre e-shop, platobné systémy pre e-shop, alebo napojenie na dopravcov.

V cene za prenájom e-shopu je aj responzívna šablóna pre e-shop a hneď niekoľko variácií. Šablónu si môžete upraviť podľa seba: zmeniť farebnosť, umiestnenie loga, umiestnenie menu, počet stĺpcov.

Eshop na prenajom. Aka je cena eshopu na prenajom. Eshop ceny - možnosti=

Všetko si spravíte sami bez programátora. Bez grafika. Priamo u vás doma. 

Vytvoriť eshop na prenájom

Testovanie systému zdarma a bez záväzkov s možnosťou predĺženia testu.

Výhody e-shopu na prenájom od BiznisWebu

  • Žiadne starosti s nastavovaním webhostingu, vďaka čomu si svoj e-shop vytvoríte i bez znalostí programovania.
  • Prehľadná administrácia e-shopu, profesionálna zákaznícka podpora, podrobné návody pre prácu s eshopom.
  • Responzívne e-shop šablóny v cene. Možnosť úprav grafických šablón a webdesignu na mieru.
  • Ak sa rozhodnete expandovať do zahraničia, vytvorenie jazykovej verzie e-shopu vám taktiež zaberie minimum času. V jednej administrácii (za jeden poplatok) spravujete toľko jazykových mutácií, koľko potrebujete. A každá z nich má vlastnú doménu, popisky, platobné možnosti a spôsoby dopravy a taktiež dizajn.

Cena za nový eshop s 500 produktami začína pri 6 mesačnom predplatnom už od 19€ mesačne. Platíte len toľko, koľko si sami určíte. Napríklad v BiznisWebe nie je problém, ak sa rozhodnete, prejsť z nižšej verzie na vyšší balíček, resp. naopak. Poplatok za prenájom e-shopu zahŕňa aj pravidelné a bezplatné aktualizácie, vďaka ktorým neustále pribúdajú nové funkcie, napríklad aj tie pre zvýšenie počtu objednávok z e-shopu

Aj propagácia e-shopu niečo stojí

Treba však počítať s tým, že tvorba eshopu (a webdizajn eshopu) je len 1 z položiek vášho rozbiehajúceho sa biznisu. Váš nový e-shop bude treba následne propagovať, vybudovať mu meno, osloviť potenciálnych zákazníkov a pod. Ponechajte si teda dostatočnú rezervu aj na marketingové aktivity a podľa toho sa rozhodnite.

O tom, či si necháte vytvoriť nový e-shop na mieru, alebo nie, rozhoduje najmä váš finančný rozpočet.

K tejto téme by vás mohlo zaujímať:

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť