Ochrana dát a súkromia

Ochrana vašich dát a súkromia je pre nás absolútnou prioritou. Snažíme sa poskytovať prostredie, v ktorom sa môžete sústrediť na rozvoj vášho e-shopu bez zbytočných obáv o bezpečnosť a ochranu vašich osobných údajov.

 

Sústredíme sa na podporu vášho podnikania

Sústredíme sa na podporu vášho podnikania

Nesledujeme vaše aktivity, neanalyzujeme vaše predaje, ani nezbierame vaše dáta za účelom ich zdieľania s tretími stranami bez vášho výslovného súhlasu. Táto filozofia je základom našej novej služby BiznisWeb Partner, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala nielen jednoduchosť a efektivitu pri tvorbe online obchodov, ale aj maximálnu bezpečnosť a ochranu údajov všetkých zúčastnených strán.

Vo svete, kde je ochrana údajov stále viac pod drobnohľadom, si uvedomujeme zodpovednosť, ktorú máme voči bezpečnosti informácií našej platformy a našich klientov. Zaviazali sme sa k dodržiavaniu najvyšších štandardov ochrany dát a súkromia, čo sa odráža v našom prístupe k dizajnu a vývoju našich služieb.

Platforma BiznisWeb.sk je dôkazom nášho záväzku k poskytovaniu bezpečného a spoľahlivého základu pre vaše online aktivity, či už ide o e-shop alebo webové stránky.

S BiznisWeb Partner máte istotu, že vaše podnikanie je postavené na pevných základoch ochrany súkromia a bezpečnosti dát.

Povznesieme váš e-shop na novú úroveň!

Objavte silu nášho hotového systému s riešeniami na mieru, ktorá umožní vášmu online podnikaniu vyniknúť a rásť bez obáv.

Nezáväzný dopyt

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti