Perfektný design

Design zameraný na potreby zákazníkov s ohľadom na užívateľský zážitok. Vytvárame kvalitné riešenia, ktoré zdôrazňujú použiteľnosť a UX pre maximalizáciu konverzií.

Dôraz je kladený na prístupnosť e-shopu pre užívateľov, ktorí často nakupujú pomocou mobilných zariadení, a na plynulosť objednávkového procesu. Zákazníci môžu prechádzať kategórie, alebo používať filtre pre ľahšie vyhľadávanie.

 

Kľúčová je rýchlosť

Kľúčová je rýchlosť

Rýchlosť je pre úspech e-shopu vo vyhľadávaní Google kľúčová. Pomalá stránka vedie k nižšej návštevnosti a zvyšuje počet odchodov. E-shopy od BiznisWebu disponujú skutočne rýchlymi šablónami.

Naši kóderi strávili veľa času optimalizáciou šablón a to je dôvod, prečo ich Google jednoducho miluje. Presvedčte sa sami.

 

Systémová šablóna - dokonalý výsledok

Systémová šablóna - dokonalý výsledok

Perfektný design aj bez custom šablóny: upravte si e-shop podľa seba. Zapojte svoju kreativitu a využite systémové šablóny s výraznou možnosťou úprav.

Konfigurátor designu ponúka veľké množstvo kombinácií e-shop šablón v cene prenájmu za e-shopové riešenie, odporúčame vyskúšať.

 

Individuálna úprava šablóny pre e-shop

Šablónu BiznisWebu prispôsobíme vašim požiadavkám. Vlastný štýl a perfektný design so všetkými výhodami moderných e-shop šablón.

 

Kvalitná značka zvyšuje predaj

Kvalitná značka zvyšuje predaj

Nechajte prehovoriť svoj štýl a vašu firemnú identitu. Budujte vlastnú značku a vlastné riešenie e-shopu.

Dokážeme sa prispôsobiť vašim individuálnym potrebám. Za poplatok je možné nakódovať unikátny design e-shopu na mieru alebo upraviť design niektorých funkcií, napríklad katalógu produktov, tlačidiel pre objednávku a nákupného košíka.

Povznesieme váš e-shop na novú úroveň!

Objavte silu nášho hotového systému s riešeniami na mieru, ktorá umožní vášmu online podnikaniu vyniknúť a rásť bez obáv.

Nezáväzný dopyt

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti