Skúsená zákaznícka podpora

 

Osobný sprievodca pre spustenie

Prechod e-shopu na novú platformu môže byť zložitý proces. S naším Onboarding Managerom na to nebudete sami a bude vás sprevádzať celým procesom začatia spolupráce.

 

Individuálny prístup

Individuálny prístup

Sme vám k dispozícii 8:00 -16:00 v pracovných dňoch a ponúkame individuálny prístup na zákazníckej podpore, ktorá zahŕňa napríklad pomoc s nastavením e-shopu cez videohovor.

V balíčku Partner máte k dispozícii 2 hodiny mesačne s kolegami z našej zákazníckej podpory, ktorí vám pomôžu s nastavením e-shopu (napr. vloženie pixelu pre Zrovnávame cez Google Tag Manager, drobné CSS úpravy).

 

Rady a konzultácie

Nad rámec balíčka si môžete dokúpiť ďalšiu pomoc cez videohovor za 60 €/hod.

Chcete školenie na prácu s administráciou alebo rady a konzultácie pre lepší úspech e-shopu? Napíšte nám.

 

Profesionálna spolupráca

Spolupracujeme s agentúrami, ktoré dokážu ponúknuť odbornosť za férovú cenu. Pre vás to znamená kompletnú starostlivosť v oblastiach: zvyšovanie návštevnosti e-shopu z vyhľadávačov (SEO), manažment PPC reklám a sociálnych sietí, copywriting.

 

Poďte do toho s nami

Poďte do toho s nami

Proces začatia spolupráce:

1. Úvodné konzultácie. Spoločne sa stretneme online na približne pol hodinovú schôdzku, počas ktorej sa podrobne zoznámime s vašim zámerom a rozsahom projektu. Táto konzultácia vašich plánov je bezplatná.

2. Analýza potrieb. V tejto fáze sa zameriavame na dôkladné pochopenie vašich potrieb v prostredí e-shop riešenia BiznisWeb Partner a získanie informácií o náročnosti vývoja. Bez nich nemožno poskytnúť adekvátnu ponuku. V prípade zložitejších projektov môžeme odporučiť platenú analýzu na získanie presnejších odhadov. Radi vám poradíme, aká možnosť je pre váš projekt najvhodnejšia.

3. Cenová ponuka, ktorá môže mať viac verzií, podľa náročnosti projektu sa líši doba dodania.

4. Začatie práce. Vytvorenie e-shopu. Je vyžadovaný súhlas s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb Partner.

Radi vám pomôžeme s migráciou e-shopu z vášho súčasného riešenia a poskytneme vám školenia v administrácii BiznisWebu. Počas celej spolupráce vám bude k dispozícii projektový manažér.

Vaše otázky k službe BiznisWeb Partner

Kontrolný kód

i

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti