Reakcie vývojárov

 

Stupne prioritizácie

Reakcie vývojárov na rôzne typy požiadaviek sú pevne zakotvené v našej pracovnej metodológii. Predovšetkým sa zameriavame na opravu chýb s maximálnou prioritou. Keď používatelia nahlásia chybu, programátori sa pustia do práce, aby ju čo najrýchlejšie opravili. Rozumieme, že tieto chyby môžu výrazne ovplyvniť používateľskú skúsenosť a stabilitu celej platformy, preto kladieme na ich opravu veľký dôraz.

 

Nové funkcie

Nové funkcie

Uvedomujeme si dôležitosť rýchlej reakcie na požiadavky na nové funkcie. Keď nám používatelia predložia nové nápady alebo požiadavky na vylepšenie, náš tím okamžite začne skúmať ich uskutočniteľnosť a odhadne, za ako dlho a za akých podmienok by bolo možné tieto funkcie implementovať.

Tento proces zahŕňa odhad nákladov, času a termínu realizácie. Je dôležité, aby sme našim používateľom poskytovali transparentné informácie o tom, ako dlho môže trvať zavedenie nových funkcií a aké náklady so sebou prináša.

 

Nastavenie e-shopu

Prioritou je poskytovať komplexnú podporu v oblasti vývoja a údržby e-shopov pre našich klientov. Okrem rýchlej reakcie na chyby a požiadavky na nové funkcie ponúkame aj ďalšie služby, ktoré pomáhajú optimalizovať a rozširovať funkcionalitu ich e-shopov.

V rámci nastavenia administrácie podľa požiadaviek zákazníka sa snažíme flexibilne nastaviť všetko tak, aby to čo najlepšie vyhovovalo potrebám konkrétneho klienta.

Pomoc s vytvorením jazykových verzií je ďalšou dôležitou súčasťou našej ponuky. Zabezpečíme, aby webové stránky boli dostupné v jazyku, ktorým hovorí cieľová skupina užívateľov.

Prepojenie na porovnávače tovaru a ďalšie nástroje je významným faktorom pre efektívny marketing a propagáciu produktov. Preto sa venujeme optimalizácii týchto prepojení a zaisťujeme, aby boli plne funkčné a účinné.

Pokiaľ naši klienti uvažujú o presune e-shopu z iného riešenia, poskytujeme im pomoc a podporu v tomto procese.

Napojenie e-shopu na sklady dodávateľa cez XML feedy je ďalšou službou, ktorú poskytujeme. Pomáhame zaistiť plynulý a efektívny proces správy skladových zásob a objednávok.

Pre všetky tieto služby platí individuálna cenová ponuka, ktorá je vytvorená s ohľadom na konkrétne potreby a požiadavky každého klienta. Našim cieľom je poskytovať komplexný a profesionálny servis, ktorý plne vyhovuje potrebám našich zákazníkov.

Povznesieme váš e-shop na novú úroveň!

Objavte silu nášho hotového systému s riešeniami na mieru, ktorá umožní vášmu online podnikaniu vyniknúť a rásť bez obáv.

Nezáväzný dopyt

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti