Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Notifikačné centrum

Späť na kategóriu

Vďaka notifikačnému centru v systéme FLOX dostanete okamžite upozornenie na všetky nové informácie, ktoré by vás mohli zaujímať a uľahčiť vám tak prácu s e-shopom. Notifikačné centrum vám poskytuje informácie o prebiehajúcich importoch, o nových objednávkach, o vypredaných produktoch a mnohých ďalších.

Práca s notifikačným centrom

Notifikačné centrum sa skladá z troch oznamovacích oblastí:

Notifikačné centrum - oznámenia

  • Ikonka zvončeka vás upozorní na systémové oznámenia týkajúce sa administrácie e-shopu. Sem patria napríklad informácie o dokončených importoch, hromadných operáciách a iných systémových úlohách.
  • Ikonka nákupnej tašky vám oznamuje informácie týkajúce sa eshopu. Nájdete tu informácie o nových objednávkach, o blokovaných objednávkach, o vypredaných produktoch, odoslaných komentároch a iných notifikáciách, ktoré si vyberiete.
  • Ikonka ozubeného kolieska vás informuje o naplánovaných a prebiehajúcich úlohách, akými sú napríklad import alebo naplánovaná hromadná akcia s produktmi.

Na nové oznamy v notifikačnom centre ste upozornení tak, že ikonka danej oznamovacej oblasti zmení farbu na modrú a pri ikonke sa zobrazí číslo nových notifikácií.

Notifikačné centrum - nové oznámenia

Ak na túto ikonku nabehnete kurzorom myši, otvorí sa zoznam s novými oznámeniami. Všetky nové oznamy majú vľavo modrý pásik. Notifikácie, ktoré sú dôležité a je im potrebné venovať zvýšenú pozornosť, majú pásik červený.

Nastavenie notifikácií

Aké notifikácie sa vám budú zobrazovať, si vyberiete priamo v administrácii stránky, v sekcii Nastavenia > Notifikácia, záložka Nastavenia.

Notifikačné centrum - nastavenia

Nastavenia sú rozdelené na 3 časti:

  • Systémové notifikácie – zobrazia sa v oznamovacej oblasti s ikonkou zvonček. Ich priebeh vám systém oznamuje pod ikonkou ozubeného kolieska.
  • Notifikácie obchodu a stránok – zobrazia sa v oznamovacej oblasti s ikonkou nákupnej tašky.
  • Externé nástroje a integrácie – zobrazia sa v oznamovacej oblasti s ikonkou zvonček.

Po zmene nastavení notifikačného centra kliknite na tlačidlo Uložiť.

TipNastavenia, ktoré majú za svojim názvom znak *, budú do systému dopracované neskôr. Notifikácie, ktoré sú vyšedené a aktívne, sú z bezpečnostných dôvodov aktivované napevno a nie je možné ich deaktivovať. Oznamujú vám totiž dôležité informácie, ktorým je nutné venovať pozornosť a vyžadujú si váš zásah.

História notifikácií

V Nastavenia > Notifikácie nájdete aj záložku História. V histórií sa uchovávajú všetky notifikácie, ktoré máte aktívne, aby ste mali v prípade potrieb prehľad o notifikáciách, ktoré vám boli oznámené v minulosti.

Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info