Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Vloženie reklamných odkazov Google AdSense

Späť na kategóriu

Google AdSense je bezplatný program, umožňujúci zarábať na Vašich webových stránkach prostredníctvom zobrazovania relevantných reklám z reklamného systému Google AdWords v obsahu Vašej stránky. 

Pozor! Rozmyslite si či naozaj chcete na svoju web stránku vložiť reklamy AdSense, na 99% je to zlé a kontraproduktívne. Prečo? Vy ako obchodník ste rád, že k Vám prišiel návševník, ktorí má záujem niečo kúpiť. Ak ale návštevník klikne na reklamu AdSense, odchádza z Vašej stránky preč a už pravdepodobne nič nekúpi.
Modelový príklad: Máte väčší eshop, platíte si reklamu. Na získanie samotného návštevníka dávate 20 centov. Ak návštevník klikne na reklamu Vy získate klikom napríklad 10 centov, ale automaticky strácate návštevníka a ani sa Vám nevrátili náklady na získanie návštevníka.

Postup, ako vložiť kód AdSense do web stránky:
1. Prihláste sa do Vášho konta v Google AdSense a získajte kód pre AdSense.

2.Kód vložte napríklad do bloku Textový editor cez ikonku HTML. Pozor, vždy kliknite pri vkladaní na ikonku HTML a kopírujte kód do nového okna. Následne uložte a reklamný banner sa začne zobrazovať.

 

Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info