Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Čo ak sa mi nepáčia predvolené designy? Ako do systému implementovať vlastný design

Späť na kategóriu

Vlastný dizajn eshopu s BiznisWeb.sk?

Vytvorenie eshopu na BiznisWeb.sk je veľmi jednoduché. Ako spraviť eshop na našej platforme FLOX tak, aby mal vlastný a unikátny dizajn? Ak s nami tvoríte svoj prvý eshop, veríme, že variabilita a kvalita pripravených dizajnov vás presvedčí. Hotový web - eshop totiž neznamená, že každý jeden bude mať rovnaký dizajn, práve naopak. Ak vám vyhovuje existujúci dizajn, ale chceli by ste ho mierne zmeniť, vlastné úpravy môžete vykonať vo vašej administrácii - sekcia Design.

Ďalšie dizajnové služby pre vytvorenie eshopu/webstránky

Do systému FLOX možno tiež implementovať design na mieru, avšak za príplatok. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Rozhodi ste sa vytvoriť eshop, ale máte problém s umiestnením loga na webe, príp. potrebujete vypracovať návrh loga? Kontaktujte nás, pomôžeme vám.

Ukážka designov na mieru z dielne BiznisWeb

(viac ukážok nájdete v našej fotogalérii na Facebooku: http://on.fb.me/196cuuc)

Upravy dizajnu ci vlastny dizajn eshopu s Flox 3

 

Často kladené otázky

Aké má vytvorený eshop na BiznisWeb.sk limitácie v oblasti dizajnu?

Vytvorenie eshopu s vlastnym dizajnom - FLOX expertiNapriek tomu, že naša platforma ponúka hotový eshop bez programovania, neexistujú žiadne dizajnové bariéry, ktoré by vás pri tvorbe webu limitovali. Pripravené dizajny ponúkajú pestrosť a zaujímavosť tak, aby každý eshop vytvorený u nás poskytoval prevádzkovateľom jedinečnosť a návštevníkom pocit atraktívneho dizajnu a prehľadnú navigáciu. Úpravou existujúcich šablón dosiahnete unikátnosť dizajnu eshopu. Ak hľadáte vhodného grafika, ktorý by vám pripravil dizajn eshopu na mieru, máme pre vás 3 overených profesionálov. Každý z nich vám dokáže pripraviť návrh, ktorý sa nebude podobať na žiadnu z existujúcich šablón a bude rešpektovať vaše požiadavky a predstavy o vytvorení eshopu.

Má hotový eshop nejaké nevýhody oproti eshopu vytvorenému na mieru?

Prvy eshop - hotovy eshop alebo eshop na mieru?Eshop, ktorý bol spravený na mieru, má oproti eshopu na BiznisWebe viaceré výhody, ale aj nevýhody. Vlastný dizajn eshopu a iná technológia, napríklad WordPress či Magento, spravidla znamená výrazne dlhší čas tvorby a programovania plus vyššie náklady. Ponúka, samozrejme, aj určité výhody, najčastejšie sa prezentujú vysoká škálovateľnosť či prispôsobenie procesov na mieru objednávateľa. My v BiznisWeb.sk sme však presvedčení, že náš produkt - hotový web, dokáže plne konkurovať spomenutým riešeniam, ktoré takisto na vytvorenie eshopu využívajú jeden systém (napríklad WordPress) a úpravu existujúcich dizajnových šablón (vo WordPresse sa nazývajú témy). Ak uvažujete, ako vytvoriť eshop a obávate sa možných limitácií, určite sa obráťte na nás, radi sa s vami o projekte porozprávame a poradíme vám.

Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info