Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Texty a šablóny notifikačných správ, objednávok a faktúr

Späť na kategóriu

Vašim zákazníkom pri realizácii objednávky a pri registrácii budú na mail, ktorý vyplnili, chodiť rôzne notifikačné správy.
Tieto e-maily majú prednastavené znenie, ktoré môžete upraviť a to v sekcii NASTAVENIA/TEXTY A ŠABLÓNY/PREDDEFINOVANÉ ŠABLÓNY. 

  • Pre úpravu šablóny kliknete na jej názov, resp. ikonku ceruzky. 
  • Otvorí sa formulár, kde vidíte prednastavený text. Ten môžete editovať. Toto pole obsahuje funkcie textového editora.
  • V pravom stĺpci máte ponuku pre vloženie nových dátových polí.

šablóny notifikačných správ

Ak sa po uložení niektorého notifikačného emailu chcete vrátiť k východzej šablóne, kliknite na ikonku obnovenie šablóny.


Meno a e-mail odosielateľa správ upravíte v sekcii NASTAVENIA/E-MAILY/ODOSIELATELIA. Kliknete na názov (Spracovanie objednávky, Po registrácii, Newsletter alebo Faktúra) vyplníte meno a e-mailovú adresu a uložíte. 


Najdôležitejšie je, aby ste do šablón, ktoré chodia na e-mail Vašim zákazníkom, doplnili Váš podpis, teda napr. vaše meno, názov eshopu, telefóne číslo, e-mail do obchodu, názov www stránky, odkaz na sociálne siete a pod.

 

Vašu adresu, teda adresu dodávateľa vo faktúrach a predfaktúrach upravíte v sekcii NASTAVENIA/POBOČKY kliknete na PRIDAJTE SVOJU FIRMU. Pobočku následne volíte pri vytváraní predfaktúry v sekcii Objednávky alebo ju môžete upraviť po otvorení formulára pre editáciu faktúry/predfaktúry (okno Upraviť faktúru/Upraviť predfaktúru – záložka Naša adresa). 


V tejto sekcii taktiež dokážete upraviť (preložiť) znenie správ v cudzom jazyku, pokiaľ máte web stránku vo viacerých jazykových verziách.

 

Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info