Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Ignorujte SEO analyzátory a validátory

Späť na kategóriu

prikladIgnorujte rôzné SEO analyzátory a SEO nástroje na kontrolu validity webu vytvoreného prostredníctvom redakčného systému Flox 1.0 alebo 3. SEO analyzátory Vám sľubujú, že odhalia chyby na Vašom webe, ale... nie je to pravda! Tieto SEO nástroje sú chybné a zavádzajúce.


Uvedené online SEO nástroje sú s obľubou využívané zástupcami firem ponúkajúcich reklamu. Je to starý a osvedčený trik - SEO analyzátor Vám vždy nahlási chyby a nedostatočnú SEO optimalizáciu Vašeho webu! Splní svoju službu – vystraší Vás s použitím nezmyselných argumentov a Vy ako zodpovedný administrátor kontaktujete firmu, ktorá SEO analyzátor prevádzkuje. SEO analyzátor je klamlivá reklama firmy, ktorá ho ponúka.


SEO analyzér vytkne Vášmu webu veci, ktoré nie sú podstatné. Za jednu z obrovských chýb považuje napríklad nevyplnenie autora stránok, pričom to je pre SEO a Google úplne nepodstatné. Googlu je jedno, či je autor webovej stránky Váš sused, Vy alebo osoba XY. SEO analyzátor často vyhadzuje ešte absurdnejšie chyby a Vy si ich odstraňovaním vlastne chyby na webe sami vytvárate alebo len strácate čas.


Ignorujte prosím všetky SEO analyzátory a spýtajte se radšej nás. Rádi Vám doporučíme zmeny na webe, ktoré Vám v rámci SEO aj reálne pomôžu.


Ako dôkaz nezmyselnosti si v SEO analyzátoroch preverte, ako sú na tom www stránky Google.sk, Zoznam.sk, príp. stránky Vašej konkurencie. Áno, tieto weby majú možno viac chýb než Vaše webové stránky. Neznamená to, že samotný Google má chyby... chybný je len SEO nástroj.

Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info