Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Vodoznak

Späť na kategóriu

Chcete ochrániť svoje fotografie pred ukradnutím? Nafotili ste pracne produkty a bojíte sa, aby Váš konkurent všetky fotky neskopíroval? Chcete ochrániť svoje autorské práva? Vložte na svoje fotky vodoznak!

Vodoznak sa nastavuje v administrácii www stránok - Nastavenie - Všeobecné - Vodoznak:

Vodoznak

 

BEZ watermarku (vodoznaku) bude obrázok, ktorý:

  • má menej ako 5000 px - to znamená, že vynásobením jeho rozmerov v pixeloch dostaneme hodnotu menšiu ako 5000. Napríklad na obrázku s rozmermi 70x70 px sa vodoznak nebude zobrazovať (Vysvetlenie: 70x70 = 4900 a to je menej ako 5000). 
  • je umiestnený v adresári s názvom začínajúcim "no-wm" (napr. no-wmobrazky-produktov). Stačí obrázky nahrať alebo skopírovať do súboru s týmto názvom.
  • je pomenovaný názvom začínajúcim sa "no-wm" (napr. no-wmobrazok1.jpg)

tipPoznámky:

  • Ak budete mať veľa obrázkov pomenovaných s "no-wm", vieme Vám toto pomenovanie zmeniť. Nemusíte ich ručne premenovávať.
  • Vodoznak sa na webovej stránke prejaví do niekoľkých hodín. Ak chcete zobraziť vodoznak ihneď, je potrebné z našej strany premazať image cache na serveri. V prípade tejto požiadavky nás prosím kontaktujte.
  • Ak pridávate obrázok s vodoznakom do textového editora, upravte jeho veľkosť. Inak sa vodoznak neprejaví (táto požiadavka bude odstránená najbližším updatom systému).
  • Ak by ste chceli pre svoj web iné možnosti zobrazovania vodoznaku kontaktujte nás. Dokážeme zmeniť nastavenie podľa Vašich potrieb.

 právna poradňa pre e-shopárov, autorský zákon, ako chrániť autorské fotografieZaujíma vás, ako sa brániť v prípade, že tretia osoba používa vaše autorské dielo bez vášho súhlasu? 

Poradí vám naša právna poradňa pre e-shopárov. Všetko dôležité o autorskom zákone nájdete v našom článku.

Príklad využitia vodoznaku pri fotografii produktu:

Príklad využitia vodoznaku

 

Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info