Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Tlač objednávok

Späť na kategóriu

Objednávky, faktúry i predfaktúry si môžete vytlačiť v administračnom rozhraní.

Prejdite do sekcie OBJEDNÁVKY, v zozname objednávok nájdite tú, ktorú chcete tlačiť a kliknite na ikonku tlačiarne tlač objednávok. Objednávka sa stiahne do Vášho počítača vo formáte .pdf a následne môžete tento súbor vytlačiť.

 

I Vaši zákazníci si môžu ihneď po odoslaní objednávky vytlačiť jej súhrn. Tlačiť je možné aj staršie objednávky.  Klient sa musí prihlásiť do svojho konta, kliknúť na MOJE OBJEDNÁVKY a následne na detail objednávky.

moje objednávky

tlačiť objednávku

 

Tlač je možné nastaviť (spôsob nastavenia sa líši v závislosti od používaného internetového prehliadača, napr. Chrome, Firefox, Internet Explorer):

  • Vybrať strany, ktoré chcete tlačiť.
  • Zvoliť počet kópií, rozloženie (na výšku a šírku), farebnosť, okraje a ďalšie (viď príloha).

pozor Spolu s objednávkou sa tlačia i globálne bloky, pretože globálne bloky sú súčasťou všetkých podstránok webu, teda aj podstránky s objednávkou. 

Ak teda chcete, aby globálny blok nefiguroval v tlačenej forme objednávky, otvorte si tento blok v sekcii STRÁNKY. Vyberte záložku NASTAVENIE BLOKU a do políčka TRIEDA (class) napíšte slovo "noprint" a uložte. Toto nastavenie urobte pre každý globálny blok.

Tlačenie článkov z bloku NOVINKY a tlač akejkoľvek podstránky Vášho webu funguje na tom istom princípe. Teda tlačia sa všetky bloky okrem tých, ktorým nastavíte triedu "noprint".

skrytie vybraných blokov pri tlačení objednávok a web stránok

 

Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info