Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Platba VÚB eCard

Späť na kategóriu

VÚB eCard je platobná brána prevádzkovaná Všeobecnou úverovou bankou, ktorá umožňuje platiť zákazníkom internetového obchodu prostredníctvom nasledovných typov platobných kariet:

  • debetné - VISA, Maestro, MasterCard
  • kreditné - VISA, Maestro, MasterCard, American Express, Diners Club

Riešenie podporuje a je plne certifikované kartovými asociáciami na báze štandardov 3D Secure - MasterCard SecureCode™ a Verified by VISA. 

Implementácia VÚB eCard

1. Kontaktujte VÚB pre uzatvorenie zmluvy k používaniu ich služby a získanie potrebných prístupových údajov a manuálov.

2. V sekcii NASTAVENIA / PLATOBNÉ BRÁNY vyberte VÚB - eCard. Zakliknite políčko AKTÍVNE, vyplňte Client ID a Store key: (tieto údaje Vám poskytla banka) a ponechajte testovací mód.

pozorParameter „storekey" pre prvotné ( testovacie ) transakcie si zadefinujte TU v testovacom Merchant Centre (v časti Administrácia / Zmeniť storekey).

VÚB eCard aktivácia

Kliknite vpravo dolu na ULOŽIŤ.

3.Po aktivácii platobnej brány musíte ešte nastaviť jej previazanie na platbu. V NASTAVENIA / OBJEDNÁVKY / PLATBY. Vytvorte novú platbu, ktorá bude niesť názov platobnej brány. 

 nová platba

Táto možnosť platby bude po uložení dostupná pre Vašich klientov v objednávkovom formulári.

 

4. Po obdržaní manuálov od banky a aktivovaní modulu brány si bránu otestujte podľa dokumentácie od VÚB. Vyskúšajte niektoré testovacie scenáre (odporúčame dodržiavať návod v dokumentácii od banky) a zároveň na helpdesk.ecom.vub@intesasanpaolocard.com kontaktuje VÚB First Line Support s požiadavkou o prepnutie do ostrého režimu.

Ak sa výsledky všetkých test prípadov zhodujú s výsledkami v Ecommerce_testovacie prípady.xls, Kontaktujte First Line Support a informujte ich o úspešnom ukončení testov a zároveň im:

    • V prípade, že vytvárate vlastný design platobnej brány a nechcete použiť predvolený vzhľad VUB banky, postupujte podľa návodu Nestpay_Nahranie_Vlastneho_Templatu.pdf v manuáloch
    • Pošlite vizuál / link na vašu ReturnOkUrl + ReturnFailUrl
    • Pošlite prístupy na Váš eshop, alebo screenshot platobnej brány, aby First Line Support mohol urobiť review vizuálneho dizajnu stránky (prítomnosť povinných elementov podľa e-card_graficky_manual.pdf), ktoré ste dostali emailom.

5. Po prijatí informácie, že ste boli prepnutí do produkcie, si prosím zmeňte adresu Merchant Centra na produkčnú, zmeňte si storekey, režim platobnej brány zmente vo Floxe na OSTRÝ a spravte pár produkčných testovacích transakcií. O úspešnom výsledku informujte First Line Support.

6. Po migrácií do produkčnej prevádzky prosím vyplňte, podpíšte a opečiatkujte Akceptačný protokol (Akceptacny_protokol_eCard_SK.pdf, ktorý dostanete emailom od banky) a zašlite ho do 7 dní od začatia produkčnej prevádzky na adresu:

VUB banka, a.s., Odbor 4600 Platobné karty, Mlynské Nivy 1, 829 90 Bratislava 9.

Po prechode do produkcie je každý obchodník automaticky zaradený do system on-line realtime risk monitoring transakcií.

Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami BiznisWeb.sk.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info