Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Odberné miesta - ULOŽENKA

Späť na kategóriu

Uloženka poskytuje profesionálne dopravné a logistické služby pre internetové obchody. Spoločnosť vlastní unikátnu sieť podacích a výdajných pobočiek v rámci Českej a Slovenskej republiky. Viac informácii o tejto službe nájdete na webovej stránke:  http://www.ulozenka.cz/ 

 

Ako nastaviť službu Uloženka vo Flox 3?


Úloženku si musíte najskôr aktivovať v administrácii v sekcii NASTAVENIA / ROZŠÍRENÉ MOŽNOSTI DOPRAVY. Tu vyberte ULOŽENKA, zaškrtnite políčko AKTÍVNE a vpravo dolu kliknite na ULOŽIŤ.

ulozenka ON


Teraz je potrebné pridať službu Uloženka do možností dopravy.

V sekcii NASTAVENIA/OBJEDNÁVKY/DORUČENIA vytvorte NOVÝ SPÔSOB DORUČENIA s názvom Uloženka.
Nastavte cenu a ostatné podmienky dopravy. Podrobný návod nájdete tu: Doprava tovaru, cena za dopravu.

V kolonke VÝDAJNÉ MIESTA vyberte ULOŽENKA a uložte.

tip TIP: Ak posielate tovar iba na Slovensko vyberte vVÝDAJNÉ MIESTA položku Uloženka SK. Ak máte českú Uloženka CZ. Tento výber vyselektuje zoznam výdajných miest danej krajiny (teda iba výdajné miesta na Slovensku alebo v Česku. K dispozícií sú na výber aj pobočky partnerov spoločnosti Uloženka ako Poštomat, Balíkomat, DPD Pickup a ďalšie. Ak zvolíte možnosť Uloženka klientovi sa zobrazia všetky výdajné miesta, ktoré uloženka ponúka)

Ak možnosť ULOŽENKA v nastavení dopravy nemáte, skontrolujte, či ste túto službu aktivovali v Nastavenia/Rozšírené možnosti dopravy/Uloženka.

Uloženka - doručenie

V objednávkovom formulári eshopu pribudne položka Uloženka. Potom, ako klient zaklikne túto možnosť, objaví sa zoznam odberných miest. Vyhľadá a vyberie si miesto, ktoré mu najviac vyhovuje.

ulozenka shop

Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info