VISIBILITY súťaž

Výhercom súťaže o 2-hodinový mentoring od Visibility sa stal eshop ekolo-kolo.cz.

Srdečne blahoželáme a čoskoro Vás budeme kontaktovať, aby sme upresnili realizáciu výhry :)

Vy ostatní nezúfajte, posnažíme sa, aby ďalšie školenia od Visibility ponúkli odpovede a ukázali ten správny smer aj vám. 

 

Štatút súťaže 2-hodinový brainstorming od Visibility

I. Usporiadateľ súťaže BiznisWeb

1. Usporiadateľom a vyhlasovateľom súťaže je spoločnosť IRISOFT, s.r.o., so sídlom Soblahovská 1116/61, 911 01 Trenčín, IČO: 36332275. Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka 14274/R (ďalej len "Usporiadateľ").

2. Prevádzkovanie súťaže 2-hodinový brainstorming od Visibility bude po technickej stránke zabezpečovať obchodná spoločnosť IRISOFT, s.r.o., so sídlom Soblahovská 1116/61, 911 01 Trenčín, IČO: 36332275. Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka 14274/R (ďalej len „Prevádzkovateľ").

II. Termín a miesto konania súťaže, predmet súťaže

1. Súťaž bude prebiehať v termíne od 11. 12. do 20. 12. 2017. Ukončenie súťaže a prijímania vyplnených dotazníkov do Súťaže je 20. 12. 2017 o 16:00.

2. Súťaž bude prebiehať na stránke https://www.facebook.com/tvorba.webu/ a biznisweb.sk/visibility-sutaz.

3. Predmetom súťaže je zaslanie vyplneného dotazníka.

III. Podmienky účasti v súťaži

1. Súťaž 2-hodinový brainstorming od Visibility je určená pre všetkých platiacich klientov služby BiznisWeb a ByznysWeb využívajúcich redakčný systém FLOX 3, ktorí odošlú vyplnený formulár s platnou e-mailovou adresou.

2.Zapojením sa do súťaže súťažiaci prehlasuje, že je starší ako 18 rokov.

3. Podmienky pre účasť v súťaži 2-hodinový brainstorming od Visibility:

Súťažiaci vyplní pripravený formulár, poskytne svoju funkčnú e-mailovú adresu a názov e-shopu či webstránky vytvorenej v službe BiznisWeb/ByznysWeb, verzii redakčného systému FLOX 3.

V prípade, že sa súťažiaci stane výhercom 2-hodinového brainstormingu od Visibility, udeľuje Usporiadateľovi súťaže a Prevádzkovateľovi súhlas na zverejnenie jeho mena (bez priezviska) a názvu e-shopu, resp. webstránky a odovzdanie kontaktných údajov spoločnosti VISIBILITY s.r.o., za účelom dohodnutia ďalšieho postupu uplatnenia výhry.

4. Usporiadateľ ani Prevádzkovateľ súťaže nezodpovedajú za prípadnú technickú chybu pri odosielaní vyplnených dotazníkov.

5. Z účasti v súťaži 2-hodinový brainstorming od Visibility sú automaticky vylúčené osoby, ktoré neprevádzkujú internetový obchod alebo webstránky vo FLOX 3 od BiznisWebu/ByznysWebu, nesplnia podmienky súťaže, osoby mladšie ako 18 rokov, zamestnanci a blízke osoby Usporiadateľa a Prevádzkovateľa súťaže. V prípade, že sa výhercom stane osoba, ktorá je zamestnancom uvedených spoločností, alebo osoba jej blízka, výhra sa neodovzdá a prepadá v prospech ďalšieho vyžrebovaného súťažiaceho.

IV. Ceny

1. V súťaži 2-hodinový brainstorming od Visibility možno vyhrať intenzívny 2-hodinový brainstorming za účasti 3 mentorov z Visibility, ktorého cieľom je poradiť a mentoringovo posunúť Vaše podnikanie prevádzkované prostredníctvom webstránky či  e-shopu od BiznisWeb/ByznysWeb. Finančná hodnota mentoringu je 200 € bez DPH.

V. Určenie výhercov

1. Nárok na výhru má len ten výherca, ktorý zareaguje na výzvu Prevádzkovateľa, resp. Usporiadateľa súťaže 2-hodinový brainstorming od Visibility do 3 pracovných dní. Tento bude Usporiadateľom súťaže 2-hodinový brainstorming od Visibility, resp. Prevádzkovateľom vyhodnotený ako platný výherca žrebovania.

2. Ako potvrdenie správnosti výhercu slúži e-mailová adresa a názov domény uvedený v CRM systéme BiznisWeb/ByznysWeb.

3. Výherca bude vyžrebovaný v živom vysielaní na https://www.facebook.com/tvorba.webu/ dňa 20. 12. 2017 od 16:01.

VI. Záverečné ustanovenia

1. Súťažiaci súhlasí so štatútom súťaže 2-hodinový brainstorming od Visibility a vedome poskytuje svoje údaje Usporiadateľovi súťaže, resp. Prevádzkovateľovi. Informácie, ktoré súťažiaci poskytne, budú použité na kontaktovanie výhercu a na marketingové účely. Usporiadateľ súťaže 2-hodinový brainstorming od Visibility nehradí Účastníkom žiadne náklady či prípadnú škodu, ktoré prípadne vzniknú v súvislosti s ich účasťou v súťaži 2-hodinový brainstorming od Visibility, resp. v súvislosti s výhrou v súťaži.

2. Usporiadateľ a Prevádzkovateľ súťaže si vyhradzujú právo vylúčiť zo súťaže 2-hodinový brainstorming od Visibility súťažiacich, ktorých súťažná aktivita bude naznačovať podvodné, podozrivé alebo neštandardné súťažné správanie. Usporiadateľ a Prevádzkovateľ súťaže sú tiež oprávnení s konečnou platnosťou vylúčiť takého súťažiaceho, ktorý bude podozrivý, že dosiahol svoju účasť v súťaži špekulatívnym alebo podvodným jednaním alebo jednaním, ktoré je v rozpore s dobrými mravmi a je spôsobilé ovplyvniť výsledky súťaže. Toto rozhodnutie Usporiadateľa a Prevádzkovateľa je konečné, bez možnosti odvolania.

3. Usporiadateľ a Prevádzkovateľ sú oprávnení kedykoľvek kontrolovať pravdivosť všetkých údajov, uvedených súťažiacim v rámci súťaže. V prípade uvedenia nepravdivých údajov či iného porušenia týchto pravidiel súťažiacim sú Usporiadateľ a Prevádzkovateľ oprávnení ho vyradiť zo súťaže, prípadne mu nevydať výhru, a to bez akejkoľvek náhrady. Rozhodnutie Usporiadateľa a Prevádzkovateľa o takomto opatrení je konečné.

4. Usporiadateľ súťaže 2-hodinový brainstorming od Visibility si vyhradzuje právo bez náhrady súťaž skrátiť, odložiť, prerušiť alebo zrušiť či jednostranne zmeniť, alebo doplniť tento štatút. O akýchkoľvek reklamáciách či námietkach rozhoduje s konečnou platnosťou Usporiadateľ.

5. Súťažiaci nie sú oprávnení požadovať namiesto výhry peňažné či akékoľvek iné plnenie. Usporiadateľ ani Prevádzkovateľ nie sú súťažiacim nijak zaviazaní. Súťažiaci nemajú nárok na akékoľvek iné plnenia zo strany Usporiadateľa a Prevádzkovateľa, než sú uvedené v tomto štatúte. Na výhru neexistuje nárok.

6. Tento štatút nadobúda platnosť a účinnosť dňa 11. 12. 2017, a stráca platnosť a účinnosť dňa 20. 12. 2017.

V Trenčíne dňa 11. 12. 2017

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti