Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Použitie BiznisWebu na vlastnom webhostingu

Späť na kategóriu

Web stránku vytvorenú v BiznisWebe nie je možné prevádzkovať na vlastnom webhostingu (priestor pre umiestnenie web stránky na serveri). Web stránka musí byť vytvorená a prevádzkovaná na našom webhostingu v rámci služby BiznisWeb.

Výhodou je pravidelný balík aktualizácie softwaru, odstraňovanie chýb, neustály hotline a dopracovanie nových funkcií pre všetkých klientov BiznisWebu. 


Príklad:
Dokážeme ponúknuť výhodnú cenu za profesionálny redakčný systém a jeho aktualizácie práve preto, že odpadá potreba inštalácie a aktualizácie na serveroch klientov. Predstavte si situáciu, že máte 100 klientov. Každý používa svoj webhosting (svoj server), každý server je inak nastavený. Vy, ako tvorca softwaru vydáte update softwaru.

Programátor by sa musel prihlásiť na každý z týchto serverov a aktualizovať zvlášť, operácia by trvala dlhšie ako je to na serveri BiznisWebu. 
Výsledkom by boli väčšie náklady pre prevádzkovateľov web stránok, ktoré sa prejavia aj do ceny za služby, čo pri BiznisWebe nehrozí.

Ešte ste sa nerozhodli? Zvoľte si rýchle CMS FLOX 3 od BiznisWeb.sk a zabudnite na starosti s webhostingom a aktualizáciami!


Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info