Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Podpora rôznych jazykov

Späť na kategóriu

Pokojne naplňte nové web stránky textami v cudzích jazykoch. Systém podporuje nielen anglický, či nemecký jazyk, ale aj ruskú azbuku. 


Ak máte záujem o vytvorenie jazykovej verzie webu, pozrite si v sekcii pomoc návod: Jazykové verzie web stránky alebo nás kontaktujte.

Ak chcete zmeniť jazyk hlavnej jazykovej verzie, jazyk web stránky, jazyk systému (administrácie Flox-a), prosím kliknite na NASTAVENIA - JAZYKY a tu nastavte potrebnú zmenu:

jazyk administrácie

 

Druhý riadok "Jazyk" slúži len informačne, reálne sa nastavením nič vo web stránke, alebo v administrácii, nemení. Toto nastavenie je informačné. Môžete mať jazykovú verziu Swizerland a jazyk French, ale je to len pre Vašu informáciu. Alebo jazykovú verziu máte Slovakia ale vy potrebujete mať zaznačené, ako sa vola ten jazyk - Slovak.

Tretí riadok "Jazyk systému" reálne zmení jazyk vo verejnej web stránke a v prípade hlavnej jazykovej verzie aj jazyk administrácie.

 

Vlastný jazyk administrácie pre viacerých administrátorov

Ak má prístup do administrácie viacero používateľov, každý si môže nastaviť vlastný jazyk systému. Po prihlásení vidí používateľ administráciu v tom jazyku, ktorý má nastavený v detaile osoby.

Jazyk administrácie nastavíte v sekcii KLIENTI / SKUPINY. Otvorte si skupinu ADMINISTRATORS. V záložke OSOBY nájdete zoznam administrátorov. Otvorte si detail osoby a nastavte JAZYK ADMINISTRÁCIE.

jazyk administrácie

 

Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info