Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Vytvorenie firemného účtu na Instagrame

Späť na kategóriu

Propagujte vaše web stránky a eshopy aj na Instagrame! Počet používateľov na Slovensku narastá a efektivita reklám dosahuje 100%.

Ako si vytvoriť účet na Instagrame

1. Urýchlite si registráciu prostredníctvom vašich FB stránok alebo vyplňte prihlasovacie meno a heslo (použite názov vašej firmy alebo služby):

vytvorenie účtu na instagrame

 

2. Vyberte si účty, ktoré chcete sledovať - napr. podľa oblasti, v ktorej podnikáte:

sledovanie účtov na instagrame

 

a odkliknite sledovanie:

instagram

3. Vyplňte váš profil - popíšte, čím sa zaoberáte, čo ponúkate, používajte kľúčové slová a uveďte adresu vašej web stránky či eshopu:

úprava profilu na instagrame

 

4. V nastavení vášho účtu, v sekcii Štítky, si vyberte ikonku, ktorú vložíte na vaše webové stránky alebo e-shopy:

instagram štítky pre webové stránky a eshopy

skopírujte vygenerovaný kód a vložte cez HTML blok na váš web. 

 

tipAko publikovať obsah na Instagrame

  • Odporúčame stiahnuť aplikáciu do vášho mobilného telefónu, ktorá značne urýchli komunikáciu a pravidelné postovanie. Instagram pre Android, Instagram pre iOS. Váš Instagram účet môžete prepojiť ajs Facebook stránkami, ktoré spravujete. V nastavení vášho profilu kliknite na Nastavenie - Prepojené účty:

 propojeni FB pages s Instagramem

Vyberte Facebook a kliknite na Facebok stránky, ktoré chcete prepojiť s vytvoreným firemným účtom na Instagrame. Návod nájdete aj tu.

  • Pokiaľ preferujete nahrávanie súborov z vášho počítača, môžete si stiahnuť napr. emulátor Bluestack alebo si do prehliadača Google Chrome nainštalujte plugin Instagram for Chrome.
  • Dajte si záležať na kvalitných fotografiách. Nepreháňajte to s filtrami a farebnými úpravami. Rovnako ako na Pintereste.
  • Používajte #hashtagy - kľudne si vytvorte aj vlastné #, ktoré budú pri fotografiách vašich produktov využívať aj vaši zákazníci. 
  • Skúste aplikáciu Boomerang - (verzia pre Android, iOS verzia), pomocou ktorej si dokážete vytvoriť zaujímavé videá. Stlačením tlačidla nafotí aplikácia sériu fotografií, ktoré spojí do pár sekundového videa. Pozrite si ako aplikácia #Boomerang funguje.

 aplikácia boomerang

 

 

 

Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info