E-shop rýchlo s migráciou na BiznisWeb zadarmo

 

Rýchla automatická migrácia e-shopu z iného systému na BiznisWeb

Máte už hotový e-shop, ale chcete nový? Zaujala vás možnosť mať nový e-shop rýchlo, ale obávate sa, čo s existujúcimi údajmi? Teraz to nie je žiadny problém! Migrácia dát sa stala jednoduchšou, ako kedykoľvek predtým. Produkty, ktoré ste si práve pracne vytvorili vo vašom starom e-shope, dokážete ľahko preniesť do nového BiznisWebu. Jediné, čo k tomu potrebujete, je XML feed pre Heureku.

Aké údaje sa dokážu preniesť? Informácie, ktoré obsahuje váš Heureka feed:

 • popis produktov,
 • ceny,
 • varianty,
 • obrázky,
 • výrobcovia,
 • kategórie produktov,
 • zaradenie produktov do kategórií.

Limitácie migrácie dát

Objednávky a informácie o klientoch sa nebudú prenášať, toto migrácia dát neumožňuje.

Váš XML feed nájdete po prihlásení do Heureky v menu: SPRÁVA E-SHOPU / PREHĽAD / UPRAVIŤ OBCHOD. Vyplňte prosím formulár nižšie a migráciu produktov z e-shopu vykonáme zdarma za vás a do 24 hodín. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Objednávka nezáväzného premigrovania e-shopu:

 * Všetky polia sú povinné. Stisknutím tlačítka súhlasíte s obchodnými podmienkami služby Biznisweb.

Vďaka našej službe bezplatnej migrácie môžu mať eshop rýchlo nielen noví eshopári, ale aj biznisy so skúsenosťami. BiznisWeb.sk umožňuje zriadenie nového eshopu za pár minút. Spravidla najviac času tak zaberá práca s údajmi – pridávanie produktov s obrázkami, opismi a cenami. Keďže za vás vyriešime aj tento problem, eshop môže mať u nás rýchlo naozaj každý!

 

Ako funguje 15-denný test zdarma?

Nenútime vás k žiadnym zmluvným záväzkom a ani nechceme žiadne vaše údaje. Stačí e-mailová adresa (telefón) a môžete si vytvoriť stránky na 15 dní zdarma a poriadne si nás preveriť! Po uplynutí 15 dní sa stránky automaticky vymažú a už vás nebudeme viac kontaktovať. Ak si behom 15 dní objednáte BiznisWeb, všetok obsah na stránke sa vám zachová aj do ostrej prevádzky.

Musím podpísať zmluvu s viazanosťou?

Nie. BiznisWeb funguje ako predplatený systém, ktorý si môžete predplatiť na 6 alebo 12 mesiacov vopred. Po 6-tich mesiacoch môžete dokonca predplatné zmeniť na 1 alebo 3 mesačnú periódu. Pred koncom predplatného obdobia vám pošleme ďalšiu faktúru, aby vaše stránky naďalej fungovali.

Tip: Migráciu dát z webu zvládnete rýchlo, za pár minút aj sami! Vytvorte si prosím testovaciu stránku na 15 dní zdarma a postupujte podľa návodu na našom webe.

 

Čo získate prechodom na BiznisWeb?

 • Automatické vytvorenie e-shopu na spoľahlivom cloud hostingu.
 • Moderné responzívne grafické šablóny s bohatými možnosťami úprav, ktoré zvládnete „naklikať" sami.
 • Profesionálny redakčný systém na aktualizáciu e-shopu s množstvom funkcií v cene.
 • Mobilnú aplikáciu, cez ktorú môžete spravovať svoj internetový obchod.
 • Mobilné responzívne verzie pre mobily a tablety.
 • 75€ reklamný kredit do Google AdWords.
 • Ochotnú zákaznícku podporu cez telefón a e-mail.
 • Funkcie podporujúce lepšie umiestnenie vo vyhľadávačoch (SEO).
 • Poradenstvo v oblasti reklamy a internetu.
 • Preštudujte si naše podrobné argumenty a popis funkcií.
 

Najčastejšie otázky o migrácii dát zadarmo

Zákazníci sa nás o eshope za pár minút najčastejšie pýtajú:

Je možnosť vykonať migráciu údajov aj vo vlastnej réžii a mať tak eshop naplnený dátami ešte rýchlejšie?

Naša bezplatná služba migrácie dát je rýchla a eshop vám naplníme vašimi údajmi do 24 hodín. Ak však chcete mať v eshope vlastné údaje doslova „za pár minút“, import z Heureka feedu si môžete spracovať aj sami. V administrácii eshopu vo FLOXe sa import realizuje veľmi jednoducho v dvoch krokoch. Pre tých, ktorí chcú migráciu zvládnuť vo vlastnej réžii, sme pripravili podrobný návod s ilustračnými obrázkami.

Má FLOX aj iné možnosti exportov a importov, ktoré urýchlia prácu s údajmi?

Zriadenie eshopu môže byť záležitosť pár minút, jeho nastavenie už trvá dlhšie v závislostí od vašich preferencií, ale vďaka našim šablónam môžete mať celý eshop live naozaj rýchlo.  Najviac času potom zaberá práca s údajmi. Každý prevádzkovateľ eshopu iste ocení možnosť pravidelného exportu do účtovných systémov, vďaka čomu netreba manuálne prenášať informácie napr. o objednávkach. Vo FLOXe máme pre vás aj univerzálny jednorazový import/export v rôznych formátoch (CSV, XLS, XLSX a XML). Zároveň ponúkame možnosť pripraviť vám pravidelný import/export od vášho dodávateľa. Viac informácií a možnosť zriadenia exportu nájdete v tomto článku.

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť