E-shop rýchlo s migráciou na BiznisWeb zadarmo

 

Rýchla a automatická zmena poskytovateľa e-shopu z iného systému na BiznisWeb

Máte už hotový e-shop, ale chcete nový? Zaujala vás možnosť mať nový e-shop rýchlo, ale obávate sa, čo s existujúcimi údajmi? Teraz to nie je žiadny problém! Migrácia eshopu sa stala jednoduchšou, ako kedykoľvek predtým. Produkty, ktoré ste si práve pracne vytvorili vo vašom starom e-shope, dokážete ľahko preniesť do nového eshopu od BiznisWebu. Jediné, čo k tomu potrebujete, je XML feed pre Heureku.

Aké údaje sa dokážu preniesť zo starého e-shopu do nového?

Informácie, ktoré obsahuje váš Heureka feed: 

 • popis produktov,
 • ceny,
 • varianty,
 • obrázky,
 • výrobcovia,
 • kategórie produktov,
 • zaradenie produktov do kategórií.

Poznámka: Objednávky a informácie o klientoch sa nebudú prenášať, toto migrácia dát neumožňuje, dáta nie sú súčasťou Heureka feedu. 

Databázu klientov a firiem (adresy a kontá) si môžete vložiť do nového e-shopu pomocou XML alebo XLS importu. Užívateľom následne rozošlete hromadný e-mail, aby si zmenili heslo po prvom prihlásení do nového e-shopu.

Ak zvažujete zmenu e-shopu a prechod na BiznisWeb, potom Vám pomôžu aj tieto návody:

Zmena poskytovateľa eshopu

Návod pre import osôb 

Návod pre import firiem

Váš XML feed nájdete po prihlásení do Heureky v menu: SPRÁVA E-SHOPU / PREHĽAD / UPRAVIŤ OBCHOD.

Vyplňte prosím formulár nižšie a produkty zo starého e-shopu do nového prekopírujeme pomocou Heureka XML feedu zdarma za vás a do 24 hodín. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. 

Ďalšie možnosti práce s dátami pre nový e-shop

Odporúčame, ak chcete vytvoriť nový eshop rýchlo a bez zbytočných prieťahov:

Objednávam nezáväzne rýchle prekopírovanie eshopu na BiznisWeb:

 * Všetky polia sú povinné. Stisknutím tlačítka súhlasíte s obchodnými podmienkami služby Biznisweb.

Vďaka našej službe bezplatnej migrácie môžu mať eshop rýchlo nielen noví eshopári, ale aj biznisy so skúsenosťami. BiznisWeb.sk umožňuje zriadenie nového eshopu za pár minút. Spravidla najviac času tak zaberá práca s údajmi – pridávanie produktov s obrázkami, opismi a cenami. Keďže za vás vyriešime aj tento problém, nový eshop môže mať u nás rýchlo naozaj každý!

Ako funguje 15-denný test zdarma?

Nenútime vás k žiadnym zmluvným záväzkom a ani nechceme žiadne vaše údaje. Stačí e-mailová adresa (telefón) a môžete si vytvoriť nový eshop rýchlo a na 15 dní zdarma a poriadne si nás preveriť! Po uplynutí 15 dní sa stránky automaticky vymažú a už vás nebudeme viac kontaktovať. Ak si behom 15 dní objednáte BiznisWeb, všetok obsah na stránke sa vám zachová aj do ostrej prevádzky.

Musím podpísať zmluvu s viazanosťou?

Nie. BiznisWeb funguje ako predplatený systém, ktorý si môžete predplatiť na 6 alebo 12 mesiacov vopred. Po 6-tich mesiacoch môžete dokonca predplatné zmeniť na 1 alebo 3 mesačnú periódu. Pred koncom predplatného obdobia vám pošleme ďalšiu faktúru, aby vaše stránky naďalej fungovali.

Tip: Migráciu dát zo starého do nového eshopu zvládnete rýchlo, za pár minút aj sami! Vytvorte si prosím testovací eshop na 15 dní zdarma a postupujte podľa návodu na našom webe.

 

Čo získate prechodom na BiznisWeb?

 • Automatické vytvorenie e-shopu na spoľahlivom cloud hostingu.
 • Moderné responzívne grafické šablóny s bohatými možnosťami úprav, ktoré zvládnete „naklikať" sami.
 • Profesionálny redakčný systém na aktualizáciu e-shopu s množstvom funkcií v cene eshopu.
 • Mobilné responzívne verzie pre mobily a tablety.
 • 75€ reklamný kredit do Google AdWords.
 • Ochotnú zákaznícku podporu cez telefón a e-mail.
 • Funkcie podporujúce lepšie umiestnenie vo vyhľadávačoch (SEO).
 • Poradenstvo v oblasti reklamy a internetu.
 • Preštudujte si naše podrobné argumenty a popis funkcií eshopu.
 

Ako si rýchlo vytvoriť vlastný eshop?

Zákazníci sa nás o eshope za pár minút často pýtajú:

Je možnosť vykonať migráciu údajov aj vo vlastnej réžii a mať tak eshop naplnený dátami ešte rýchlejšie?

Naša bezplatná služba migrácie dát je rýchla a eshop vám naplníme vašimi údajmi do 24 hodín. Ak však chcete mať v eshope vlastné údaje doslova „za pár minút“, import z Heureka feedu si môžete spracovať aj sami. V administrácii eshopu vo FLOXe sa import realizuje veľmi jednoducho v dvoch krokoch. Pre tých, ktorí chcú migráciu zvládnuť vo vlastnej réžii, sme pripravili podrobný návod s ilustračnými obrázkami.

Má FLOX aj iné možnosti exportov a importov, ktoré urýchlia prácu s údajmi?

Zriadenie eshopu je skutočne rýchle, jeho nastavenie už trvá dlhšie v závislostí od vašich preferencií, ale vďaka našim šablónam môžete mať celý eshop funkčný za krátky čas.  Najviac času potom zaberá práca s údajmi. Každý prevádzkovateľ eshopu iste ocení možnosť pravidelného exportu do účtovných systémov, vďaka čomu netreba manuálne prenášať informácie napr. o objednávkach. Vo FLOXe máme pre vás aj univerzálny jednorazový import/export v rôznych formátoch (CSV, XLS, XLSX a XML). Zároveň ponúkame možnosť pripraviť vám pravidelný import/export od vášho dodávateľa. Viac informácií a možnosť zriadenia exportu nájdete v tomto článku.

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť