Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Ako zlepšiť pozíciu môjho webu vo vyhľadávačoch ako Google?

Späť na kategóriu

Redakčný systém FLOX 3, na ktorom je postavený BiznisWeb, podporuje optimalizáciu pre vyhľadávače. Web nestačí len naplniť obrázkami a textami, dôležité je spraviť aj určité kroky. 

NAJDÔLEŽITEJŠIE RADY:

 1. Vypĺňajte Vlastnosti stránok: Každej stránke webu priraďte H1 nadpis, popis stránok pre vyhľadávače a názov stránok pre vyhľadávače. Viac tu. Nová verzia Floxu Vám umožňuje vkladať nadpisy a popisy nie len vo vlastnosti stránok, ale i vo vlastnostiach kategórii, úprave produktov, pri písaní článkov.  
 2. V textovom editore vypĺňajte "Nadpis", generuje sa odtiaľ nadpis h2. Používajte aj blok Nadpis, aj tu sa generuje nadpis h2.
  Zlý nadpis: Naše služby.
  Dobrý nadpis: Inštalatérske a výkopové práce v Bratislave a okolí.
 3. Názvy produktov sú buď h3 alebo h2 nadpisy. Preto uvádzajte v nadpise dôležité slovo. Ak predávate podprsenku, nech je názov produktu napr. Podprsenka Lormar ABC. Zle je názov produktu: Kelly.
 4. Používajte v texte primerane kľúčové slová, web stránku zoptimalizujte na zopár kľúčových slov (3-4) a tie niekoľko krát (2-3x) spomeňte v texte, ale nie prehnane.
 5. Systém generuje URL adresy v jednoduchej forme, používajte kľúčové slová v URL adresách (respektíve v názvoch podstránok).
 6. Vytvorte hyperlinky v rámci webu.
 7. Snažte sa získať pre Vašu web stránku spätné odkazy z iných web stránok. Dôležitá je kvalita odkazujúcich stránok. Odkazujúce stránky by mali byť dôveryhodné, obsahovať unikátne texty. Nemali by to byť portály, ktoré iba uverejňujú PR správy a nepôsobia dôveryhodne.
 8. Vytvárajte popisy k obrázkom.
 9. Registrujte web stránku v internetových katalógoch. Tím BiznisWeb.sk ponúka registráciu do 30 vyhľadávačov v SR a ČR, Objednávka registrácie do internetových vyhľadávačov a katalógov.
 10. Ak prevádzkujete eshop, registrujte eshop do porovnávačov cien.


Ďalšie rady a odporúčania nájdete aj na našej web stránke o internetovom marketingu: 
http://blog.biznisweb.sk/category/marketing-ppc-seo/.

 

Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info