Internetový obchod a webová stránka navždy zdarma

 

Potrebujete vlastný e-shop/webstránky? Ideálne hneď a zdarma?

Dobre čítate, ZA balíček FREE u nás nezaplatíte ANI CENT

Zadarmo tak získate modernú webstránku, e-shop, či blog:

 • so správnym zobrazením na mobiloch
 • s množstvom užitočných a skvelých funkcií, ktoré oceníte
 • s tisíckami možností úprav dizjanu
 • s pravidelnými aktualizáciami
 • e-shop s 10 produktmi a do 100 prijatých objednávok za mesiac

e-shop či webstránka navždy zadarmo

Ideálne riešenie pre prvú webstránku či eshop: Nemusíte byť ani programátor, ani grafik. Garantujeme vám, že všetko hravo zvládnete.

A navyše, máme pre vás TOP FUNKCIE pre váš web zdarma, okrem balíčka FREE ich nikde inde nenájdete. Ako vytvoriť web lacno?
Za všetky, napríklad:

GENEROVANIE ŠABLÓNY jedným klikom

 • ušetríte nielen peniaze za grafiku a webdizajn, ale aj kopec času a energie, všetko je súčasťou balíčka FREE
 • systém vám sám vyberie dizajn stránky, doladí farby či druh písma.

DYNAMICKÝ BANNER

 • rýchlo a ľahko zlepšíte orientáciu zákazníka na vašej webstránke,
 • upútate pozornosť, zvýrazníte a ukážete cestu k tomu, na čo potrebujete na webstránke upozorniť,
 • presmerujete návštevníkov webu priamo na konkrétnu podstránku, kategóriu, produkt, článok.

EDITOVATEĽNÁ PÄTIČKA STRÁNKY

 • bez problémov dokážete vstupovať aj do pätičky webu, ktorá je inak dostupná iba programátorom,
 • viete si vybrať, koľko stĺpcov bude mať, aké informácie do nej vložíte - google mapa, odkazy na sociálne siete, obchodné podmienky, formulár, kontakt, atď.

PPC A SEO MODULY

 • "poviete" vyhľadávačom, čo na webe ponúkate a získate prehľad o návštevnosti stánky a úspešnosti vašich kampaní,
 • stačí vyplniť SEO záložky vo vlastnostiach stránok, článkov či produktov.

Toto všetko je súčasťou balíčka FREE, s ktorým vás web nič nestojí.

Samozrejmosťou je:

 • vizuálny editor na úpravu stránok webu
 • 10 produktov, 100 objednávok / mes.
 • potrebné moduly na prevádzku e-shopu
 • presmerovanie e-mailov
 • doména tretej úrovne
 • profesionálna podpora, ktorú oceníte nielen pri prvej webstránke
 • možnosť úpravy webstránky aj z mobilu či mobilnej aplikácie
 • jednoduché úpravy okamžite online
 • ďalšie funkcie a rady o podnikaní na internete, zvýšení návštevnosti a počtu objednávok zdarma aj na blogu.

Tak čo? Ešte stále váhate?

Už nemáte výhovorku, lebo s balíčkom FREE od BiznisWebu môžete získať zákazníkov bez toho, aby ste investovali čo i len jediný cent.

Začnite zarábať už dnes ツ.

Ako získate svoju vlastnú webstránku, blog či e-shop zdarma?

 1. Vytvorte si testovaciu webstránku kliknutím na Vyskúšať zdarma.
 2. Po prihlásení do administrácie svojho webu kliknite na Objednavkou balicka FREE ziskate web zadarmo – idealny pre prvu webstranku a medzi platenými balíčkami vyberte FREE (zdarma) a následne odošlite objednávku.

Obratom obdržíte e-mailom potvrdenie o aktivácii verzie FREE. Ak by ste mali záujem, balíček našich služieb môžete kedykoľvek navýšiť - pre zmenu nás, prosím, kontaktujte. Stále vás web výjde lacno.

Ak potrebujete vytvoriť webstránku a chcete získať od vášho webu/e-shopu viac, máme pre vás aj balíčky vyššej rady - Mini, Start-upBiznis alebo Premium, ktoré sú obohatené o ďalšie skvelé funkcie. Radi vám poradíme, ktorý z nich je pre váš biznis najvhodnejší.

Tak poďme na to. Najvyšší čas pustiť sa do vytvárania vlastného predajného kanála - webstránky/e-shopu, ktorý naštartuje váš biznis a prinesie Vám nový zdroj príjmu a spokojných zákazníkov. Vytvorenie webstránky s nami je nielen jednoduché, ale nové riešenie bude mať množstvo funkcií na podporu fungovania vášho biznisu. Webstránka zadarmo nie je nevyhnutne vhodná len pre tých, ktorí vytvárajú svoju prvú webstránku. Grafika, layout a funkcie v balíku zadarmo sú častokrát dostatočné aj pre firmy, ktoré nie sú v online svete nováčikmi.

 

Často kladené otázky

Zákazníci sa nás o webe zadarmo najčastejšie pýtajú:

 

1. Zvažujem nový eshop – je toto riešenie naozaj free a je navždy zadarmo?

Vytvorte si najlacnejsi eshop s free balickom navzdyÁno, balíček FREE je časovo neobmedzedný, nejde teda len o akciu viazanú napríklad na prvé tri mesiace používania produktu. Eshop alebo aj akýkoľvek iný web je preto zadarmo navždy. Pri eshope je ale obmedzenie na počet produktov (10) a počet objednávok (100). Najmä prvá podmienka bude limitovať tých, ktorí majú širšie portfólio a verzia eshopu zadarmo pre nich nebude dostatočným riešením. Vždy je však vynikajúca na to, aby ste si vyskúšali náš systém a prácu s ním. Eshop môžete prevádzkovať vo verzii zadarmo a ak ste s ním spokojný, jednoducho môžete upgradnúť na vyššiu verziu balíčka. Vytvorenie vlastného dizajnového webu a eshopu je jednoduché.

 

2. Aká je cena eshop riešenia v prípade, že mi nestačí eshop FREE balíček? Je eshop u vás najlacnejší? Získam web lacno, alebo ma čakajú skryté výdavky?

Eshop lacno s balik Start-up a uzitocnymi funkciamiMáme množstvo klientov, ktorí pri eshope prejdú z balíčka FREE na platený balík, najčastejšie na balík Start-up. Stále možno hovoriť o veľmi výhodnej cene, vďaka ktorej možno eshop a web prevádzkovať naozaj lacno. Mesačná cena eshopu je 19 eur a ak vás v balíku zadarmo najviac obmedzovalo množstvo produktov (10), pri tomto balíku je limit 50 násobne navýšený  - maximálny počet produktov sa zvýšil na 500. Tento balík tiež obsahuje viaceré funkcie, ktoré sú oceňované zákazníkmi, ktorí predávajú viac produktov a majú viac objednávok. Napríklad importy z Excelu a XML umožnia ušetriť množstvo času tak, že produkty sú importované do databázy eshopu a netreba ich manuálne nahadzovať. Ak si napríklad vyexportujete produktové portfólio, ktoré chcete preceniť, do Excelu, v ňom môžete jednoducho a rýchlo upraviť ceny a zrealizovať spätný import do eshopu. Eshop s BiznisWeb.sk preto nie je len najvýhodnejším riešením z pohľadu ceny, ale aj optimálnym riešením pre biznisy, ktoré majú najmä v prvých rokoch prevádzky napätý rozpočet, potrebujú minimalizovať prevádzkové náklady, a preto hľadajú možnosť vytvorenia najlacnejšieho webu vami šitého na mieru - eshopu, resp. eshop platformu.

 

3. Ešte nikdy som nerobil/-a žiadny web – zvládnem s BiznisWeb vytvoriť svoju prvú webstránku?

CMS vhodne nielen pre prvu webstrankuPrvá webstránka je vždy veľkou výzvou pre každého začínajúceho podnikateľa. Vytvoriť si ju vo vlastnej réžii môže mať množstvo výhod, okrem toho, že webstránka je s balíčkom FREE zadarmo, je to aj veľká flexibilita či nezávislosť od časových možností dodávateľov, jedinečný dizajn webu, všetko vo vašej réžii na mieru. S naším intuitívnym systémom a profesionálnou podporou dokáže prvú webstránku vytvoriť naozaj každý. Vytvorenie prvej webstránky je naozaj jednoduché a lacné. Nový web budete mať pripravený na napĺňanie za pár minút. V našich článkoch máme veľa užitočných typov a rád, trendov a ďalších odporúčaní na vytvorenie vášho "webu na mieru". Nezabudnite si prečítať aj trendy pre SEO optimalizáciu vášho eshopu.

 

4. Ktoré CMS je najlepšie pre vytvorenie webu zdarma?

WordPress ci ine platformy pre web zdarmaNa túto otázku samozrejme neexistuje jednoduchá odpoveď. Celosvetovo najpoužívanejším CMS systémom je WordPress, ktorého open source licencia znamená, že samotný CMS systém možno bezplatne stiahnuť a nainštalovať. Napriek tomu je väčšina WordPress inštalácií platená, pretože zákazníci sa obrátia na profesionálne firmy, ktoré sa zaoberajú výrobou webov na mieru na WordPresse. Vytvoriť web na WordPresse alebo inom CMS (Joomla, Drupal, TYPO3 a pod.) nezvládne každý a vyžaduje si to isté skúsenosti. Pre tých, ktorí nemajú čas učiť sa základy webdizajnu, HTML, správy serverov a fungovania WordPressu (témy, pluginy, ...), je ideálne riešenie použiť náš CMS systém. Nemusíte mať žiadne zo spomenutých znalostí, vytvorenie webu zdarma s balíčkom FREE je jednoduché a rovnako jednoduchá je aj práca s webom a jeho naplnenie obsahom.

Tešíme sa na vaše úspechy :).

Sme tu pre vás, váš BiznisWeb tím.

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť