Eshop zdarma, web zdarma, navždy

 

Potrebujete vytvoriť e-shop čo najlacnejšie? Ideálne eshop zdarma?

Dá sa to. Za balíček FREE v BiznisWebe nezaplatíte ANI CENT

U nás získate moderný eshop zadarmo, blog, či web zdarma:

 • so správnym zobrazením na mobiloch
 • s množstvom užitočných a skvelých funkcií, ktoré oceníte
 • s tisíckami možností úprav dizajnu
 • s pravidelnými aktualizáciami
 • internetový obchod s 10 produktmi a do 100 prijatých objednávok za mesiac

 

Tu vytvoríte eshop zadarmo

e-shop zadarmo či webstránka zadarmo

Ako vytvoriť najlacnejší e-shop?

Máme pre vás TOP FUNKCIE pre váš eshop zdarma, okrem balíčka FREE ich nikde inde nenájdete. BiznisWeb je ideálny systém pre vytvorenie prvého eshopu alebo webstránky. Nemusíte byť ani programátor, ani grafik. Garantujeme vám, že všetko hravo zvládnete.

Za všetky výhody, príklad:

MODERNÉ ŠABLÓNY PRE WEBSTRÁNKY A E-SHOPY

 • ušetríte nielen peniaze za úpravu grafiky eshopu a webdizajn, ale aj kopec času a energie, všetko je súčasťou balíčka FREE,
 • pozrite sa na e-shop šablóny zdarma a ich využitie v praxi,
 • neskôr môže váš e-shop alebo web vyzerať ako e-shopy našich klientov.

E-shop zdarma i bez programátora

DYNAMICKÝ BANNER

 • ľahko zlepšíte orientáciu zákazníka na vašom e-shope,
 • upútate pozornosť, zvýrazníte a ukážete cestu k tomu, na čo potrebujete na webstránke upozorniť,
 • presmerujete návštevníkov eshopu priamo na konkrétnu podstránku, kategóriu, produkt, článok.

EDITOVATEĽNÁ PÄTIČKA STRÁNKY

 • bez problémov dokážete vstupovať aj do pätičky webu, ktorá je inak dostupná iba programátorom,
 • viete si vybrať, koľko stĺpcov bude mať, aké informácie do nej vložíte - google mapa, odkazy na sociálne siete, obchodné podmienky, formulár, kontakt, atď.

PPC A SEO MODULY

 • "poviete" vyhľadávačom, čo v e-shope ponúkate a získate prehľad o návštevnosti stánky a úspešnosti vašich kampaní,
 • stačí vyplniť SEO záložky vo vlastnostiach stránok, článkov či produktov.

Toto všetko je súčasťou balíčka FREE, s ktorým vás web nič nestojí.

Samozrejmosťou je:

 • vizuálny editor na úpravu stránok webu
 • 10 produktov, 100 objednávok / mes.
 • potrebné moduly na prevádzku e-shopu
 • presmerovanie e-mailov
 • e-shop zadarmo na vlastnej doméne tretej úrovne (pre vlastnú doménu druhého rádu zvoľte v objednávke balíček BiznisWeb Mini)
 • profesionálna podpora, ktorú oceníte nielen pri založení prvého e-shopu
 • jednoduché úpravy okamžite online
 • ďalšie funkcie a rady o podnikaní na internete, zvýšení návštevnosti a počtu objednávok zdarma aj na blogu.

Stále váhate?

Už nemáte výhovorku, lebo s balíčkom FREE od BiznisWebu môžete získať zákazníkov bez toho, aby ste investovali čo i len jediný cent.

Začnite zarábať už dnes ツ.

Ako získate svoju vlastnú webstránku, blog či eshop zadarmo?

 1. Vytvorte si testovaciu webstránku kliknutím na Vyskúšať zadarmo
 2. Po prihlásení do administrácie svojho webu kliknite na Objednavkou balicka FREE ziskate web zadarmo – idealny pre prvu webstranku a medzi platenými balíčkami vyberte FREE (zdarma) a následne odošlite objednávku.

Obratom obdržíte e-mailom potvrdenie o aktivácii verzie FREE. Ak by ste mali záujem, balíček našich služieb môžete kedykoľvek navýšiť - pre zmenu nás, prosím, kontaktujte. Stále vás výjde eshop lacno.

Ak potrebujete vytvoriť webstránku a chcete získať od vášho webu / e-shopu viac, máme pre vás aj balíčky vyššej rady - Mini, Start-upBiznis alebo Premium, ktoré sú obohatené o ďalšie skvelé funkcie. Radi vám poradíme, ktorý z nich je pre váš biznis najvhodnejší.

Vytvorenie najlacnejšieho e-shopu s BiznisWebom je jednoduché a obshauje množstvo funkcií na podporu fungovania vášho biznisu. Webstránka zadarmo nie je nevyhnutne vhodná len pre tých, ktorí vytvárajú svoju prvú webstránku. Administrácia na úpravu grafiky e-shopu, či webu, úpravy layoutu a funkcie v balíku zadarmo sú častokrát dostatočné aj pre firmy, ktoré nie sú v online svete nováčikmi.

 

Vytvoriť najlacnejší eshop alebo eshop zdarma

Eshop zdarma vo verzii FREE alebo najlacnejší e-shop v pomere cena / výkon v niektorom z balíkov z našej ponuky. Vytvorte si nový eshop na test na 15 dní ZDARMA, ak sa rozhodnete pre balík eshop FREE, máte ho zadarmo navždy:

 Vytvoriť eshop zadarmo

Častá otázka: "Zvažujem vytvoriť eshop zdarma. Je balíček eshop FREE navždy zadarmo?"

Dá sa to aj bez peňazí: Free balíček od BiznisWeb.sk pre eshop zdarmaÁno, balíček pre eshopy FREE je časovo neobmedzený, nejde teda len o akciu viazanú napríklad na prvé tri mesiace používania produktu. Eshop alebo aj akýkoľvek iný web je preto zadarmo navždy.

Eshop FREE je navždy zdarma

Pri eshope zadarmo je ale obmedzenie na počet produktov (10) a počet objednávok (100). Najmä prvá podmienka bude limitovať tých, ktorí majú širšie portfólio a eshop zadarmo pre nich nebude dostatočným riešením. Vždy je však vynikajúca na to, aby ste si vyskúšali náš systém a prácu s ním. Eshop môžete prevádzkovať vo verzii zadarmo a ak ste s ním spokojný, jednoducho môžete upgradnúť na vyššiu verziu balíčka. Vytvorenie vlastného dizajnového webu a eshopu je jednoduché.

 

Aká je cena eshopu v prípade, že mi nestačí ponuka pre eshop zadarmo?

 

Lacný eshop s balikom Start-up a uzitocnymi funkciamiMáme množstvo klientov, ktorí pri eshope prejdú z balíčka FREE na platený balík, najobľúbenejší krabicový eshop, balík Start-up. Stále možno hovoriť o veľmi výhodnej cene, vďaka ktorej možno eshop a web prevádzkovať naozaj lacno. Mesačná cena eshopu je 39 eur a ak vás v balíku zadarmo najviac obmedzovalo množstvo produktov (10), pri tomto balíku je limit 100 násobne navýšený  - maximálny počet produktov sa zvýšil na 1000. Tento balík tiež obsahuje viaceré funkcie, ktoré sú oceňované zákazníkmi, ktorí predávajú viac produktov a majú viac objednávok. Napríklad importy z Excelu a XML umožnia ušetriť množstvo času tak, že produkty sú importované do databázy eshopu a netreba ich manuálne nahadzovať. Ak si napríklad vyexportujete produktové portfólio, ktoré chcete preceniť, do Excelu, v ňom môžete jednoducho upraviť ceny a zrealizovať spätný import do eshopu.

Eshop s BiznisWeb.sk preto nie je len najvýhodnejším riešením z pohľadu ceny, ale aj optimálnym riešením pre biznisy, ktoré majú najmä v prvých rokoch prevádzky napätý rozpočet, potrebujú minimalizovať prevádzkové náklady a preto hľadajú, ako vytvoriť najlacnejší web alebo eshop zdarma

 

Ešte nikdy som nerobil/-a žiadny web – zvládnem s BiznisWeb vytvoriť svoju prvú webstránku?

Lacný CMS vhodné nielen pre prvý eshopPrvá webstránka je vždy veľkou výzvou pre každého začínajúceho podnikateľa. Vytvoriť si ju vo vlastnej réžii môže mať množstvo výhod, okrem toho, že webstránka je s balíčkom FREE zadarmo, je to aj veľká flexibilita či nezávislosť od časových možností dodávateľov, jedinečný dizajn webu, všetko vo vašej réžii na mieru. S naším intuitívnym systémom a profesionálnou podporou dokáže prvú webstránku vytvoriť naozaj každý a vytvorenie prvej webstránky je preto lacné. Vytvorenie webovej stránky je ozaj jednoduché a nový web budete mať pripravený na napĺňanie za pár minút. 

 

Vytvoriť eshop zdarma

eshop systém od BiznisWeb.sk pre slovenský trh i podnikanie v zahraničí,

vyskúšajte si vytvoriť jednoduchý eshop zdarma.

Vytvoriť eshop zdarma

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti