Funkcie na vytvorenie webovej stránky alebo e-shopu

BiznisWeb vám ponúka hotový redakčný systém, prostredníctvom ktorého si môžete sami upravovať svoje webové stránky alebo e-shop, stačí vám k tomu pripojenie na internet.

Nedávne aktualizácie

Vytvorenie webovej stránky

Vytvorenie webovej stránky - administrácia pre web stránky

Svoje webové stránky či vlastný e-shop si môžete upravovať kdekoľvek, stačí vám na to iba pripojenie na internet. Administrácia BiznisWebu - redakčný systém, funguje v akomkoľvek aktuálnom internetovom prehliadači. 

Ako vytvoriť webové stránky - postup:

Vytvorenie webstránky prebieha automaticky onlineTvorba webstránok sa dá nezáväzne otestovať. Kliknite na „Vyskúšať zadarmo" a vyberte si niektorý z predvolených grafických designov (tie môžete neskôr v administrácii meniť).

Vyskúšať zadarmo

Vyplňte vašu emailovú adresu a stlačte „Vytvoriť stránku".

Obratom vám na vašu e-mailovú adresu príde e-mail:
- o vytvorení webovej stránky,
- ako sa prihlásiť do administrácie webu a ako začať s tvorbou obsahu web stránky,
- o spôsobe objednávky webovej stránky. 

 

Správa podstránok webu

Správa podstránok webu

Na ľavej strane administrácie www stránky máte zoznam všetkých podstránok svojho webu. Tu sa nachádza základné členenie webstránky a e-shopu. Kliknutím na podstránku sa vám otvorí úprava jej obsahu. Podstránky môžete presúvať jednoducho myšou, upravovať ich vlastnosti, skrývať, zamknúť ich, upravovať SEO popisky... Tiež tu uvidíte jazykové verzie vašej stránky. 

Vytvorenie novej stránky na webe

Vytvorenie web stránky: nová stránka

Kliknutím na tlačidlo NOVÁ STRÁNKA, môžete pridať novú stránku do menu vášho webu alebo e-shopu.

Vyplníte jej názov, vyberiete jej umiestnenie v hierarchii iných stránok a vyberiete prvý blok, ktorý sa vloží na stránku.

 

Ako pridať obsah do webových stránok

Ako vytvoriť web stránku: Obsah webovej stránky

V administrácii webu na pravej strane máte obsah vybranej podstránky webu. Pre všetky obsahové funkcie (nazývame ich bloky) ponúkame: 

Návody pre vytvorenie webu

Na vytvorenie www stránok použite kombinácie funkcií ako napríklad text (Wysiwyg editor), anketa, fotogaléria, kontaktný formulár, bannery, mapa stránky, novinky (blog) atď.  Bloky sú zoradené v administrácii rovnako, ako sa zobrazia na výslednej www stránke.

Vďaka prehľadnosti blokov je tvorba webových stránok  jednoduchá aj bez programátora.

Blokov môže byť na stránke viac a dokážete meniť ich poradie alebo umiestnenie. Vyberte si z rôznych OBLASTÍ: hlavný stĺpec webu, bočný stĺpec, pätička a pod. 

Vytvorenie webovej stránky: vlastnosti stránky - SEO záložka

Pre lepšie umiestnenie www stránky vo vyhľadávačoch je dobré vo VLASTNOSTIACH STRÁNKY vyplniť políčka dôležité pre SEO – optimalizáciu pre vyhľadávače. V tejt časti môžete stránku skryť alebo zamknúť, aby bola prístupná iba po zadaní hesla, či presunúť alebo skopírovať samotnú stránku, prípadne jej obsah na iné miesto na webe.

 

Zistite, ako vyzerá administrácia pre vytvorenie e-shopu

V testovacej verzii sú dostupné na ukážku aj funkcie pre vytvorenie e-shopu. Ak si objednáte riešenie bez e-shopu alebo web zadarmo v balíčku FREE, v administrácii budú funkcie pre vytvorenie e-shopu deaktivované (menu: Produkty, Objednávky, Klienti a aj niektoré časti z Nastavení zmenia farbu na šedú).

Ako vyzerá administrácia e-shopu

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti