Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Vytvorenie novej web stránky na BiznisWeb

Späť na kategóriu

Tvorba webstránok nie je len doménou web developerov a digitálnych agentúr. Ak uvažujete o tom, ako spraviť webstránku a potrebujete profesionálny web pre firmu či osobnú webstránku, nemusíte hľadať ďalej. Stačia dva kroky a máte vytvorený vlastný web alebo vlastný eshop na najmodernejšej platforme cloud webhostingu!

Ako vytvoriť web stránky alebo vlastný eshop?

Vytvorenie webu prebieha doslova v pár krokoch. Na stránke BiznisWeb.sk Kliknite na tlačidlo "Vytvoriť web stránku alebo e-shop" a vyberte si niektorý z predvolených grafických designov (tie môžete neskôr v administrácii meniť).

Vyplňte formulár s prístupovými údajmi a stlačte "Vytvoriť".

O pár sekúnd vám na zadanú e-mailovú adresu príde e-mail s informáciou:
- o vytvorení webu,
- ako sa prihlásiť na web a začať s jeho napĺňaním,
- o adrese do platobného systému, kde si zvolíte vybraný balík služieb a kde vyplníte kontaktné údaje.

Často kladené otázky

Najčastejšie otázky a odpovede o tvorbe webstránok

Tvorba webu by sa mala prenechať profesionálom – je to naozaj tak?

Profesionalny web na mieru od BiznisWeb.skS týmto tvrdením môžeme len súhlasiť. Určite neodporúčame dať si web vytvoriť niekomu, kto s tým nemá dostatočné skúsenosti. Najmä ak ide o firemný – korporátny web, pri ktorom by nekvalitný výsledok mohol mať vážnejšie následky ako pri osobnej webstránke. Tvorba webu nie je úplne jednoduchá záležitosť, aj keď by sa to tak mohlo niekomu na prvý pohľad zdať. Existuje množstvo skúsených developerov a agentúr, ktoré už programovali desiatky či stovky webstránok, tie by ste mali pri výbere preferovať. Druhou možnosť, ktorú ponúkame my, je web bez programovania. U nás si webstránku vytvoríte sami, čo však neznamená, že nebude vytvorená profesionálne. Náš skúsený tím s dlhoročnými skúsenosťami pre vás vyvinul platformu na tvorbu webstránok bez programovania, ktorá spĺňa všetky najprísnejšie kritériá na profesionálnu webstránku vrátane dizajnových a estetických aspektov, navigácie, použiteľnosti, technických aspektov a optimalizácie pre vyhľadávače. Môžete sa tak spoľahnúť, že naše riešenie pre vašu novú osobnú či korporátnu webstránku vám poskytne potrebnú kvalitu. Navyše, flexibilita pri správe obsahu vďaka vlastnému CMS vám umožní absolútnu nezávislosť od dodávateľa resp. programátorov, na ktorých nebudete odkázaní pri pridávaní nového obsahu, nových podstránok či zapnutia nových funkcií na vašom novom webe.

Je webstránka na mieru lepšie riešenie ako použitie hotovej platformy?

Tvorba webu bez programovaniaWebstránka na mieru vo všeobecnom zmysle slova znamená, že si napíšete vlastnú špecifikáciu toho, čo má web robiť, a developer vám ju naprogramuje na mieru. Väčšinou sa takéto riešenie volí pri zložitejších korporátnych weboch alebo pri webstránkach, ktoré majú špecifické funkcie či procesy. Výhodou je, že všetky procesy máte pri takto naprogramovanej webstránke prispôsobené na mieru. Toto môže byť v čase aj nevýhodou, pretože ich prispôsobenie zmenenej situácii či pridanie nových funkcií bude spojené s dodatočnými nákladmi, ktoré nemusia byť malé. Z našich dlhoročných skúseností môžeme povedať, že veľké percento firiem, ktoré uprednostnili programovanie webstránky pred hotovým riešením, by mohlo zvoliť aj iné riešenie. Množstvo z „custom" funkcií nakoniec použili a zistili, že sa procesy dali robiť aj inak, štandardne. Ak totiž pri tisíckach webových stránok fungujú procesy určitým spôsobom, je to aj preto, lebo sa osvedčili ako dobré a efektívne. Profesionálnu webstránku s administráciou teda môžete mať aj bez programovania. Resp. bez programovania na mieru, keďže my v BiznisWeb sme už všetko pre vás naprogramovali a pripravili. Či už je to firemný web, osobná webstránka, naše riešenie vám umožní prevádzkovať profesionálny web a pritom neplatiť za webstránku na mieru mnohonásobne viac. „Hotový web" a profesionálna webstránka sú preto plne kompatibilné pojmy.


Vytvorenie novej www stránky alebo internetového obchodu na FLOX 1 už nie je možné.


Chcete sa ešte na niečo opýtať? Napíšte nám:

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami BiznisWeb.sk.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info