Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Úprava designu na www stránke, e-shope

Viac ako tisíc grafických designov zdarma a možnosť vlastnej úpravy designu priamo v administrácii. Sami bez pomoci grafika si dokážete vytvoriť peknú webovú stránku alebo internetový obchod a design kedykoľvek zmeniť. Máte na výber z dvoch úplne odlišných šablón. Každú je možné samostatne upravovať. Použite základnú šablónu alebo vyskúšajte najmodernejšiu Flat šablónu!

Logo

Jednoduchý nastroj na vloženie vlastného loga na webovú stránku. Na logo sa dá kliknúť, smeruje na úvodnú stránku. Logo môže mať obrázkovú alebo textovú podobu. Jeho umiestnenie si jednoducho nastavíte v záložke ROZLOŽENIE.

Farby

Dajte farbu svojej webovej stránke! Vyberte si farebné kombinácie podľa svojho vkusu. Niektoré prvky môžete nechať priehľadné. Kreativite sa medze nekladú. Ľahko si vytvoríte jedinečný dizajn.

Rozloženie hlavičky, stĺpcov a pätičky

V administrácii nájdete množstvo kombinácií pre rozloženie stránky. Myslíme tým umiestnenie hlavičky, stĺpcov, pätičky, menu. Pohrajte sa s nastavením a budete prekvapení, čo všetko Flox dokáže.

Fonty

Nadpisy, text v menu a ostatné texty si dokážete ľahko naštýlovať. Na výber je niekoľko fontov. Prispôsobiť si môžete tiež farbu a veľkosť.

Komponenty

Ako komponenty sa označujú buttony pre prihlásenie, registráciu, vyhľadávanie, nákupný košík, vlajky jazykov v prípade jazykových verzií stránky, drobková navigácia stránok a formulár pre záujemcov o novinky e-mailom. Všetky tieto položky sa dajú aktivovať alebo deaktivovať.

V tejto časti nastavíte tiež zarovnanie stránky, ktoré môže byť vľavo, vpravo alebo na stred.

 

Pozadie stránky

Systém ponúka viacero obrázkov, ktoré si dokážete jedným klikom vložiť do pozadia webovej stránky. Alebo si nahrajte vlastné pozadie a celkový dojem zo stránky získa nový rozmer.

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami BiznisWeb.sk.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info