Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Úprava designu na www stránke, e-shope

Tisícky grafických dizajnov zdarma a možnosť vlastnej úpravy dizajnu priamo v administrácii. Sami, bez pomoci grafika, si dokážete vytvoriť webstránku alebo internetový obchod so zaujímavým a moderným dizajnom, ktorý vynikne aj na mobilných zariadeniach. Vyberte si z pripravených grafických šablón a upravte si ju podľa seba. Vyskúšajte výhody responzívnej flat šablóny aj vy!

Logo

Jednoduchý nastroj na prezentáciu zamerania e-shopu či webstránky. Po kliknutí na logo systém presmeruje návštevníka na úvodnú stránku. Logo môže mať obrázkovú alebo textovú podobu. Jeho umiestnenie si jednoducho nastavíte v záložke ROZLOŽENIE.

Farby

Vyfarbite svoje podnikanie! Vyberte si farebné kombinácie podľa svojho vkusu. Niektoré prvky môžete nechať priehľadné. Kreativite sa medze nekladú. Vytvorte si jedinečný webdizajn rýchlo a ľahko.

Rozloženie hlavičky, stĺpcov a pätičky

V administrácii nájdete množstvo kombinácií rozloženia stránky. Vyberte si umiestnenie hlavičky, stĺpcov, pätičky či menu. Pohrajte sa s nastavením a objavte, čo všetko Flox dokáže.

Fonty

Nadpisy, text v menu a ostatné texty si dokážete ľahko naštýlovať. Na výber je niekoľko fontov, navyše dokážete upraviť aj ich farbu či veľkosť písma.

Komponenty

Ako komponenty sa označujú buttony pre prihlásenie, registráciu, vyhľadávanie, nákupný košík, zástavy jazykových verzií stránky, drobková navigácia a formulár pre záujemcov o novinky e-mailom. Všetky tieto položky sa dajú aktivovať alebo deaktivovať.

Prispôsobiť si viete aj zarovnanie stránky, ktoré môže byť vľavo, vpravo alebo na stred.

 

Pozadie stránky

Systém ponúka viacero obrázkov, ktoré si dokážete jedným klikom vložiť do pozadia webstránky. Alebo si nahrajte vlastné pozadie a celkový dojem zo stránky bude mať úplne iný rozmer.

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami BiznisWeb.sk.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info