Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Customizácia úvodnej stránky

Úvodná stránka administrácie sa dá prispôsobiť vašim potrebám. Vyberiete si, či chcete vidieť prehľad obratov, návštevnosti, najpredávanejších produktov alebo najaktívnejších zákazníkov. K dispozícii máte rôzne doplnky.

Objednávka doplnkových služieb

Máte záujem o niektorú z našich ďalších služieb alebo o zmenu balíčka BiznisWeb, o kúpu vlastnej domény bez koncovky .flox.sk, reklamné služby, aplikáciu platobných systémov...? Nemusíte nikam volať, ani písať. Objednávku zrealizujete priamo z vašej administrácie. Po kliknutí na tlačítko OBJEDNÁVKA budete presmerovaní na objedávkový formulár, kde si vyberiete požadovanú službu a odošlete objednávku.

Widget Google Analytics - Návštevy

Do úvodnej stránky administrácie si môžete vložiť widget Google Analytics - Návštevy. Pokiaľ si prepojíte stránku s Google Analytics, zobrazia sa tu štatistiky návštevnosti vašej stránky.

Google Analytics - Obrat

V redakčnom systéme FLOX uvidíte i obraty vášho e-shopu, hneď po prihlásení do administrácie. Stačí si len aktivovať widget Google Analytics - Obrat a prepojiť stránku s Google Analytics.

Najpredávanejšie produkty

Aktivovaním tohto widgetu získate okamžitý prehľad o produktoch, ktoré si zakúpilo najviac zákazníkov. Na grafe sa zobrazuje 10 najpredávanejších produktov a počet predaných kusov tohto tovaru. 

Najlepší zákazníci

Chcete odmeniť zľavou zákazníkov, ktorí u vás nakúpili najviac tovaru? Pomocou widgetu NAJLEPŠÍ ZÁKAZNÍCI sa na úvodnej stránke vašej administrácie zobrazí graf 10 najlepších zákazníkov a celková suma, za ktorú u vás nakúpili. 

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info