Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Customizácia úvodnej stránky

Úvodná stránka administrácie sa dá prispôsobiť vašim potrebám. Vyberiete si, či chcete vidieť prehľad obratov, návštevnosti, najpredávanejších produktov alebo najaktívnejších zákazníkov. Vyberáte si tzv. widgety.

Objednávka doplnkových služieb

Máte záujem o niektorú z našich ďalších služieb? Napríklad môže ísť o výber iného balíčka BiznisWeb, o kúpu vlastnej domény bez koncovky .flox.sk, reklamné služby, aplikáciu platobných systémov... Nemusíte nikam volať, ani písať. Objednávku zrealizujete priamo z vašej administrácie. Po kliknutí na tlačítko OBJEDNÁVKA budete presmerovaní na objedávkový formulár, kde si vyberiete požadovanú službu a odošlete objednávku.

Widget Google Analytics - Návštevy

Do úvodnej stránky administrácie si môžete vložiť widget Google Analytics - Návštevy. Pokiaľ si prepojíte stránku s Google Analytics, zobrazia sa tu štatistiky návštevnosti vašej stránky.

Google Analytics - Obrat

V redakčnom systéme FLOX uvidíte i obraty vášho e-shopu, hneď po prihlásení sa do administrácie. Musíte si len aktivovať widget Google Analytics - Obrat a prepojiť stránku s Google Analytics.

Najpredávanejšie produkty

Aktivovaním tohto widgetu získate okamžitý prehľad o produktoch, ktoré si zakúpilo najviac zákazníkov. Na grafe sa zobrazuje 10 najpredávanejších produktov a počet predaných kusov tohto tovaru. 

Najlepší zákazníci

Chcete odmeniť zľavou zákazníkov, ktorí u Vás nakúpili najviac tovaru? Pomocou widgetu NAJLEPŠÍ ZÁKAZNÍCI sa na úvodnej stránke vašej administrácie zobrazí graf 10 najlepších zákazníkov a celková suma, za ktorú u vás nakúpili. 

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami BiznisWeb.sk.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info