Responzívny dizajn e-shopu a webstránky v cene

Stále viac ľudí používa na prezeranie webových stránok mobily a tablety. Prehľadná responzívna šablóna eshopu alebo webstránky zjednoduší prehliadanie a zvýši počet zákazníkov.

E-shopy optimalizované pre všetky mobilné zariadenia

šablóna eshopu aj pre mobilné zobrazenie od BiznisWeb.skPrinášame vám dizajn eshopu, ktorý sa bude zobrazovať vždy perfektne. Nech už ich váš návštevník pozerá v mobile, smartphone, tablete alebo na monitore s akýmkoľvek rozlíšením.

 

 

Prečo je dôležitý responzívny dizajn e-shopu

šablóna pre eshop na predaj kozmetiky| Biznisweb.sk Obsah e-shopu sa vždy prispôsobí zariadeniu, na ktorom ho používateľ otvorí. Toto zabezpečujú špeciálne nakódované responzívne šablóny eshopu

Navyše aj Google uprednostňuje vo výsledkoch vyhľadávania eshopy a weby, ktoré sa dobre zobrazujú na smartphone, mobile, či tablete. Responzívny dizajn e-shopu pomôže vášmu eshopu dostať sa na vyššie pozície v prirodzených výsledkoch vyhľadávania.

Šablóna eshopu v cene e-shopu na prenájom

Flat šablóna, ktorú používajú všetky novšie vytvorené eshopy a webstránky na BiznisWeb.sk, je responzívna. Váš web sa tak automaticky stáva mobilným. 

responzívna šablóna pre webResponzívna šablóna je v cene za prenájom e-shopu. Šablóny (k dispozícii je niekoľko šablón) si viete farebne prispôsobiť, upraviť rozmiestnenie menu a počty stĺpcov a ušetríte tak nemalú cenu za grafický dizajn eshopu (návrh dizajnu a aj za kódovanie šablóny pre e-shop).

Prečítajte si návod, ako sa dá upraviť flat design pre e-shopAk budete potrebovať pomoc, stačí sa nám ozvať.

Staršia Flox 2 šablóna využíva samostatnú mobilnú verziu, do ktorej sa webstránka v mobile prepne automaticky. Boli sme prví na Slovensku, ktorí svojim klientom priniesli mobilnú verziu pre eshopy a web stránky.

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť