Monitoring dostupnosti

 

Balíček Premium

Využívame nezávislú meraciu službu monitoring-serveru.cz, ktorá meria v intervale 1 minúty stránku http://premium.flox.cz, umiestnenú na infraštruktúre balíčka Premium. Výsledky z merania sú verejne dostupné (viz. viac informácií tu) – každý si tak môže aktuálne funčnost našich služieb sám kedykoľvek skontrolovať.

 

24/7 dohľadový systém

Pomocou dohľadového systému Nagios zabezpečujú naši administrátori interný monitoring serverov. Monitorujeme prevádzkované služby z hľadiska dostupnosti, vyťaženia procesorov, výpočtového výkonu, obsadenia diskov, konzistencie RAID poľa, teploty a ďalšie.

 

Čo sa deje v prípade výpadku?

Čo sa deje v prípade výpadku?

V prípade výpadku služieb sú naši administrátori automaticky informovaní okamžite, a to ako pomocou e-mailových správ, tak prostredníctvom SMS a volaní. Okamžite začnú vzniknutú situáciu riešiť.

Zákazníkov informujeme na našej Facebook stránke a e-mailom. V prípade, že sa budete chcieť o výpadku informovať samostatne, môžete kedykoľvek zavolať na akékoľvek naše telefónne čísla.

 

Garancia dostupnosti

Garancia dostupnosti - SLA (Service Level Agreement) - v prípade výpadku služieb vám vrátime pomernú časť z mesačného prenájmu stránok balíčka Premium. Viac informácií na samostatnej stránke.

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti