Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Monitoring dostupnosti

Balíček Premium

Využívame nezávislú meraciu službu monitoring-serveru.cz, ktorá meria v intervale 1 minúty stránku http://premium.flox.cz, umiestnenú na infraštruktúre balíčka Premium. Výsledky z merania sú verejne dostupné (viz. viac informácií tu) – každý si tak môže aktuálne funčnost našich služieb sám kedykoľvek skontrolovať.

24/7 dohľadový systém

Pomocou dohľadového systému Nagios zabezpečujú naši administrátori interný monitoring serverov. Monitorujeme prevádzkované služby z hľadiska dostupnosti, vyťaženia procesorov, výpočtového výkonu, obsadenia diskov, konzistencie RAID poľa, teploty a ďalšie.

Čo sa deje v prípade výpadku?

Čo sa deje v prípade výpadku?

V prípade výpadku služieb sú naši administrátori automaticky informovaní okamžite, a to ako pomocou e-mailových správ, tak prostredníctvom SMS a volaní. Okamžite začnú vzniknutú situáciu riešiť.

Zákazníkov informujeme na našej Facebook stránke a e-mailom. V prípade, že sa budete chcieť o výpadku informovať samostatne, môžete kedykoľvek zavolať na akékoľvek naše telefónne čísla.

Garancia dostupnosti

Garancia dostupnosti - SLA (Service Level Agreement) - v prípade výpadku služieb vám vrátime pomernú časť z mesačného prenájmu stránok balíčka Premium. Viac informácií na samostatnej stránke.

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info