Newsletter

Dajte o sebe vedieť! Informujte svojich zákazníkov a používateľov o novinkách a akciách týkajúcich sa vašej firmy či internetového obchodu. 

 

Nový newsletter

Nový newsletter

Pri písaní newslettra sú vám k dispozícii nástroje textového editora tak, ako ich poznáte z Wordu. Môžete tu vkladať text, hypertextové odkazy, obrázky, tabuľky, použiť rôzny formát a farbu písma, zarovnanie a podobne.

 

Príjemcovia noviniek e-mailom

Príjemcovia noviniek e-mailom

Príjemcovia newslettra sú všetci tí, ktorí odoslali svoj e-mail prostredníctvom formulára na odber noviniek viditeľného na vašej stránke. Tieto e-maily sa ukladajú v systéme do zoznamu neregistrovaných odberateľov noviniek. Ďalších príjemcov pridáte v detaile newslettra, kde môžete vybrať skupiny alebo firmy (newletter bude odoslaný všetkým alebo vybraným členom danej skupiny).

 

Odoslanie newslettra

Odoslanie newslettra

V nastaveniach newslettra zvolíte čas a dátum, kedy má byť odoslaný. Odoslanie sa dá nastaviť dopredu. Newsletter teda môžete odosielať v čase, kedy reálne ani nebudete pri svojom počítači. Napríklad v noci, kedy je zaťaženie siete najmenšie. 

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti