Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Newsletter

Dajte o sebe vedieť! Informujte svojich zákazníkov a používateľov o novinkách a akciách týkajúcich sa vašej firmy či internetového obchodu. 

Nový newsletter

Pri písaní newslettra sú vám k dispozícii nástroje textového editora tak, ako ich poznáte z Wordu. Môžete tu vkladať text, hypertextové odkazy, obrázky, tabuľky, použiť rôzny formát a farbu písma, zarovnanie a podobne.

Príjemcovia noviniek e-mailom

Príjemcovia newslettra sú všetci tí, ktorí odoslali svoj e-mail prostredníctvom formulára na odber noviniek viditeľného na vašej stránke. Tieto e-maily sa ukladajú v systéme do zoznamu neregistrovaných odberateľov noviniek. Ďalších príjemcov pridáte v detaile newslettra, kde môžete vybrať skupiny alebo firmy (newletter bude odoslaný všetkým alebo vybraným členom danej skupiny).

Odoslanie newslettra

V nastaveniach newslettra zvolíte čas a dátum, kedy má byť odoslaný. Odoslanie sa dá nastaviť dopredu. Newsletter teda môžete odosielať v čase, kedy reálne ani nebudete pri svojom počítači. Napríklad v noci, kedy je zaťaženie siete najmenšie. 

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info