Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Sociálne siete

Lajkujte, Tweetujte, Pinujte :-). Vaše stránky, články či produkty môžete vďaka BiznisWebu ľahko propagovať na sociálnych sieťach. Pri zviditeľňovaní stránky, tvorbe spätných odkazov, komunikácii a získavaní nových návštevníkov a potenciálnych klientov pre váš web hrajú sociálne siete významnú úlohu. 

Podpora sociálnych sietí

V detaile produktov a článkov (noviniek) nájdete tlačítka Páči sa mi to, Tweet, PinIt, G+ a button Share, ktorý obsahuje stovky ďalších sociálnych sietí. Návštevník kliknutím na tieto tlačítka zverejní odkaz na vašu stránku, respektíve produkt vo svojom profile. Tak sa všetci jeho priatelia dozvedia o vašej webovej stránke a vy získate bezplatnú reklamu. 

Facebook a Twitter box

Ak máte založený na Facebooku firemný profil, môžte ho prepojiť s vašim webom pomocou tzv. Facebook Like Boxu. Tento vložíte a upravíte jednoducho v administrácii vašej webovej stránky. Stačí vložiť do vybranej časti stránky blok: widget Facebook.

Podobne funguje i widget Twitter box, pomocou ktorého prepojíte svoje Twitter konto s webovou stránkou. Návštevníci tak môžu priamo na stránke uvidieť vaše tweety.

 

 

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info