Sociálne siete

Lajkujte, Tweetujte, Pinujte :-). Vaše stránky, články či produkty môžete vďaka BiznisWebu ľahko propagovať na sociálnych sieťach. Pri zviditeľňovaní stránky, tvorbe spätných odkazov, komunikácii a získavaní nových návštevníkov a potenciálnych klientov pre váš web hrajú sociálne siete významnú úlohu. 

 

Podpora sociálnych sietí

Podpora sociálnych sietí

V detaile produktov a článkov (noviniek) nájdete tlačítka Páči sa mi to, Tweet, PinIt, G+ a button Share, ktorý obsahuje stovky ďalších sociálnych sietí. Návštevník kliknutím na tieto tlačítka zverejní odkaz na vašu stránku, respektíve produkt vo svojom profile. Tak sa všetci jeho priatelia dozvedia o vašej webovej stránke a vy získate bezplatnú reklamu. 

 

Facebook a Twitter box

Facebook a Twitter box

Ak máte založený na Facebooku firemný profil, môžte ho prepojiť s vašim webom pomocou tzv. Facebook Like Boxu. Tento vložíte a upravíte jednoducho v administrácii vašej webovej stránky. Stačí vložiť do vybranej časti stránky blok: widget Facebook.

Podobne funguje i widget Twitter box, pomocou ktorého prepojíte svoje Twitter konto s webovou stránkou. Návštevníci tak môžu priamo na stránke uvidieť vaše tweety.

 

 

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť vlastný web/eshop, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Close