Podpora SEO - optimalizácie pre vyhľadávače

Optimalizácia pre vyhľadávače pomáha novým návštevníkom nájsť vašu webovú stránku.
FLOX podporuje dôležité pravidlá optimalizácie pre vyhľadávače. Vyhľadávače tak doslova zhltnú obsah vašich webových stránok a môžu ich umiestniť na predné pozície vo výsledkoch vyhľadávania.

 

Vystrelíme vás na prvé miesta v Google

Vystrelíme vás na prvé miesta v Google

FLOX obsahuje množstvo funkcií pre zlepšenie pozície vo vyhľadávačoch. Internetové adresy v jednoduchej forme, vypĺňanie H nadpisov. Samozrejmá je možnosť vyplniť si meta tagy title, description a keywords pre všetky stránky, kategórie, novinky (blogy), produkty a FAQ otázky.

Na webovej stránke si môžete aktivovať drobkovú navigáciu. Pri obrázkoch definujete nadpis title či alternatívny alt text. Dokážete tiež definovať nadpis pre hyperlinky.

 

 

Čítajte naše SEO rady a blog

Čítajte naše SEO rady a blog

Pripravili sme podrobný zoznam najčastejších otázok so sekciou SEO a marketing. Dozviete sa ako začať so SEO, čo konkrétne robiť v administrácii webových stránok pre zlepšenie pozícii v Google a veľa nového.

Radíme ale aj s internetovou reklamou. Aké formy reklamy odporúčame vyskúšať? Ako vyhodnotiť efektivitu reklamy? Ako naštartovať podnikanie na internete? Rady priebežne aktualizujeme. Navštívte našu sekciu FAQ

Ešte podrobnejšie sa venujeme podnikaniu na internete, SEO a internetovej reklame na našom blogu.

 

Podpora Google Search Console

Podpora Google Search Console

FLOX umožňuje aj jednoduchú autorizáciu www stránok v nástrojoch pre správcov webových stránok Google Search Console (GSC). Do GSC si viete vložit automaticky vytvorený súbor sitemap, ktorý je neustále aktualizovaný. Do sitemapy nezabúdame generovať ani odkazy na obrázky. Vaša webová stránka má aj súbor robots.txt, ktorého súčasťou je odkaz na sitemapu. 

 

SEO pohotovosť

Poskytujeme odborné SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) konzultácie v cene služby BiznisWeb. Záleží nám na tom, aby váš web zarábal, preto sme vymysleli túto unikátnu službu. Pre viac informácií kliknite sem.

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť