Súbory

Všetky súbory, ktoré do systému nahráte, sú uložené v časti SÚBORY. Tvorba adresárov, vyhľadávanie, cesta k súboru a rýchlosť načítavania zabezpečuje výbornú orientáciu a prehľadnosť i vo veľkom množstve súborov.

 

Správa súborov

Spravte si prehľad vo svojich súboroch, obrázkoch. Pomocou správnej štruktúry adresárov a zaradenia súborov to nie je problém. Nahraný súbor môžete kedykoľvek premiestniť do inej zložky. Taktiež je možné meniť jeho názov alebo ho vymazať.

V časti SÚBORY nájdete voľnú diskovú kvótu, ktorá vám zostáva. 

Ak je v jednom adresári väčšie množstvo súborov, tie sa ukladajú do viacerých stránok, medzi ktorými sa dokážete rýchlo premiestňovať. Vďaka tomu nemusíte donekonečna rolovať, stačí sa prekliknúť na potrebnú stránku alebo použiť vyhľadávanie.

 

 

Hromadné nahrávanie

Hromadné nahrávanie

Pokiaľ chcete nahrať viacero súborov naraz, je to možné. Pri nahrávaní súborov z vášho počítača na server stačí označiť viacero súborov. Nemusíte donekonečna klikať a súbory vyberať z počítača po jednom.

Ďalšou funkciou v súboroch je možnosť vkladať naraz celý obsah adresára napríklad do fotogalérie na stránke alebo galérie obrázkov produktu v internetovom obchode. Stačí vybrať zložku, ktorej obsah chcete nahrať na stránku, a je to.

 

Zapamätanie naposledy otvoreného adresára

Systém si zapamätá, v ktorej zložke ste naposledy nahrávali, resp. vyberali súbory. Preto, ak znova kliknete na sekciu SÚBORY alebo chcete vložiť obrázok napr. do textového editora, otvorí sa adresár súborov, ktorý ste naposledy použili. Ak napr. vkladáte viacero obrázkov z jedného adresára, urýchli vám to prácu, pretože sa nemusíte vždy pracne preklikávať do požadovaného adresára.

 

Editácia súborov a adresárov

Editácia súborov a adresárov

Prepísať názov súboru alebo adresára môžete kedykoľvek. Ale, čo ak už máte súbor vložený na stránke? Zmenou názvu alebo premiestnením do iného adresára sa zmení aj jeho URL adresa. Nemusíte sa báť, že po dodatočnej zmene URL adresy sa súbor zo stránky vytratí. FLOX totiž v takomto prípade dokáže automaticky zmeniť URL k súborom/obrázkom na celom webe a vo všetkých blokoch.

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti