Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Stránka chránená heslom

Stránky viditeľné len pre prihlásených používateľov, výhodnejší cenník pre VIP klientov, či veľkoodberateľov, úplné skrytie podstránky. To všetko je možné nastaviť v CMS systéme FLOX.

Zaheslovaný obsah stránky

Povedzme, že obsah niektorej podstránky vášho webu má byť pre oči širokej verejnosti neprístupný. Bude teda viditeľný iba pre tých, ktorým to umožníte.  K obsahu takejto stránky sa užívateľ dostane po prihlásení (zadaní mena a hesla).

Zaheslovať stránku je možné dvoma spôsobmi.

1. Stránka bude viditeľná v menu. Po jej otvorení sa zobrazí upozornenie na skrytý obsah a výzva na prihlásenie.

2. K stránke sa návštevník dostane iba ak pozná presnú URL adresu, v menu sa teda nezobrazuje. Taktiež platí, že pre prístup k obsahu sa musí najskôr prihlásiť.

Skrytá stránka

V menu nemusia byť zákonite viditeľné všetky podstránky webu. Najmä pri rozsiahlejších webových stránkach je lepšie niektoré podstránky skryť a v obsahovo súvisiacich stránkach vytvoriť na strytú podstránku presmerovanie. URL adresa takejto stránky je funkčná a obsah dostupný všetkým návštevníkom.

Ďalšou možnosťou je úplné znefunkčnenie stránky. Túto funkciu využiteje v prípade, že chcete skryť neaktuálnu stránku alebo je obsah stránky ešte len v príprave a nechcete, aby sa k nej niekto dostal, napr. prostredníctvom vyhľadávačov. Takáto stránka totiž nemá funkčnú URL adresu a preto ju vyhľadávače neindexujú.

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info