Stránka chránená heslom

Stránky viditeľné len pre prihlásených používateľov, výhodnejší cenník pre VIP klientov, či veľkoodberateľov, úplné skrytie podstránky. To všetko je možné nastaviť v CMS systéme FLOX.

 

Zaheslovaný obsah stránky

Zaheslovaný obsah stránky

Povedzme, že obsah niektorej podstránky vášho webu má byť pre oči širokej verejnosti neprístupný. Bude teda viditeľný iba pre tých, ktorým to umožníte.  K obsahu takejto stránky sa užívateľ dostane po prihlásení (zadaní mena a hesla).

Zaheslovať stránku je možné dvoma spôsobmi.

1. Stránka bude viditeľná v menu. Po jej otvorení sa zobrazí upozornenie na skrytý obsah a výzva na prihlásenie.

2. K stránke sa návštevník dostane iba ak pozná presnú URL adresu, v menu sa teda nezobrazuje. Taktiež platí, že pre prístup k obsahu sa musí najskôr prihlásiť.

 

Skrytá stránka

Skrytá stránka

V menu nemusia byť zákonite viditeľné všetky podstránky webu. Najmä pri rozsiahlejších webových stránkach je lepšie niektoré podstránky skryť a v obsahovo súvisiacich stránkach vytvoriť na strytú podstránku presmerovanie. URL adresa takejto stránky je funkčná a obsah dostupný všetkým návštevníkom.

Ďalšou možnosťou je úplné znefunkčnenie stránky. Túto funkciu využiteje v prípade, že chcete skryť neaktuálnu stránku alebo je obsah stránky ešte len v príprave a nechcete, aby sa k nej niekto dostal, napr. prostredníctvom vyhľadávačov. Takáto stránka totiž nemá funkčnú URL adresu a preto ju vyhľadávače neindexujú.

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti