Faktúry

Redakčný systém FLOX obsahuje vlastný fakturačný systém priamo v administrácii webstránky a e-shopu, v ktorom môžete jednoducho spravovať svoje faktúry. 

 

Vytvorenie proforma faktúry a faktúry

Vytvorenie proforma faktúry a faktúry

V administrácii vidíte zoznam proforma faktúr a faktúr. Informácie o splatnosti, úhrade, zákazníkovi, cene. Proforma faktúru a faktúru vystavíte jednoducho za pár sekúnd, kliknutím na VYTVORIŤ PREDFAKTÚRU/FAKTÚRU. Proforma faktúra (predfaktúra) sa využíva v prípade, že nie je jasné, či klient zaplatí. Vystavíte teda najskôr proforma faktúru a následne po jej uhradení konečnú faktúru.  

 

Úprava faktúr

Úprava faktúr

Podobne ako objednávky, aj proforma faktúry a faktúry je možné dodatočne editovať. Upraviť môžete fakturačné údaje, kontaktné údaje klienta, adresu pre doručenie, vlastné fakturačné údaje, dátumy splatnosti, platby, vytvorenia a iné. 

Vaše fakturačné údaje sú vložené do faktúry automaticky tak, ako ich zadáte v nastaveniach. 

V detaile proforma faktúry a faktúry je viditeľná i história všetkých zmien od vytvorenia objednávky.

 

Číslovanie

Číslovanie

Čísla proforma faktúr, faktúr a objednávok môžu mať odlišný formát. V systéme je prednastavený algoritmus číslovania, ktorý je možné upraviť podľa vlastných potrieb.

Môžete pridať 3 druhy polí v poradí a množstve, aké chcete. Ide o textové pole (nemenná hodnota v čísle), počítadlo (mení sa podľa vybraného algoritmu) a dátumové pole s možnosťou pridať deň, mesiac a rok vytvorenia.

 

 

Odoslanie faktúry na e-mail klienta

Odoslanie faktúry na e-mail klienta

Proforma faktúru a faktúru môžete kedykoľvek odoslať aj s doplňujúcou správou na e-mail klienta. Telo týchto správ má preddefinovanú šablónu, ktorú dokážete v prípade potreby upraviť. 

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť