Registrácia užívateľov

Návštevníci vašej stránky majú možnosť sa zaregistrovať, čo môže byť obojstranne výhodné. Vy si vytvoríte databázu klientov, ktorých môžete zatriediť do rôznych skupín. A oni dostanú prístup napr. k zaheslovanému obsahu alebo do ich účtu na vašom webe.

 

Možnosti registrácie

Možnosti registrácie

Registráciu návštevníkov nemusíte využívať. Je možné ju deaktivovať.

V systéme sú dva typy registračného formulára - základný (obsahuje základné kontaktné údaje: meno, priezvisko, e-mail, heslo) a rozšírený (je obohatený o adresu a telefón).

Nastaviť je možné i nutnosť potvrdenia registrácie. Potvrdenie slúži na overenie e-mailovej adresy registrovaného.

Registrovaných užívateľov dokážete roztriediť do rôznych skupín (napr. registrovaní, klienti, správci webu, VIP zákazníci) a priradiť im tak rôzne práva.

 

 

 

Môj účet

Môj účet

Každý zaregistrovaný návštevník získa prístup do svojho vlastného účtu. Po prihlásení na web môže upravovať osobné údaje, zmeniť prihlasovacie meno a heslo, prezrieť si históriu nákupov a priebeh vybavenia poslednej objednávky, môže sa dostať k  obsahu zamknutých stránok.

 

Správa používateľov

Správa používateľov

Registrovaných úžívateľov máte pod dohľadom. Správa osôb umožňuje: vyhľadávanie používateľov, priradenie alebo zmenu skupiny používateľa, vidieť a meniť kontaktné údaje používateľa, prihlásiť používateľa do skupiny pre odber noviniek e-mailom, aktivovať a deaktivať používateľa bez toho, aby ste museli úplne zmazať jeho profil.

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti