Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Registrácia užívateľov

Návštevníci vašej stránky majú možnosť sa zaregistrovať, čo môže byť obojstranne výhodné. Vy si vytvoríte databázu klientov, ktorých môžete zatriediť do rôznych skupín. A oni dostanú prístup napr. k zaheslovanému obsahu alebo do ich účtu na vašom webe.

Možnosti registrácie

Registráciu návštevníkov nemusíte využívať. Je možné ju deaktivovať.

V systéme sú dva typy registračného formulára - základný (obsahuje základné kontaktné údaje: meno, priezvisko, e-mail, heslo) a rozšírený (je obohatený o adresu a telefón).

Nastaviť je možné i nutnosť potvrdenia registrácie. Potvrdenie slúži na overenie e-mailovej adresy registrovaného.

Registrovaných užívateľov dokážete roztriediť do rôznych skupín (napr. registrovaní, klienti, správci webu, VIP zákazníci) a priradiť im tak rôzne práva.

 

 

Môj účet

Každý zaregistrovaný návštevník získa prístup do svojho vlastného účtu. Po prihlásení na web môže upravovať osobné údaje, zmeniť prihlasovacie meno a heslo, prezrieť si históriu nákupov a priebeh vybavenia poslednej objednávky, môže sa dostať k  obsahu zamknutých stránok.

Správa používateľov

Registrovaných úžívateľov máte pod dohľadom. Správa osôb umožňuje: vyhľadávanie používateľov, priradenie alebo zmenu skupiny používateľa, vidieť a meniť kontaktné údaje používateľa, prihlásiť používateľa do skupiny pre odber noviniek e-mailom, aktivovať a deaktivať používateľa bez toho, aby ste museli úplne zmazať jeho profil.

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info