Webdizajn e-shopu

Webdizajn e-shopu v BiznisWebe: ukážka

Responzívny webdizajn e-shopu, ktorý vynikne aj na mobiloch a tabletoch. Máme pre vás tisíce kombinácií grafických dizajnov zdarma a možnosť vlastnej úpravy webdizajnu priamo v administrácii. Aj bez pomoci grafika si dokážete vytvoriť webstránku alebo internetový obchod so zaujímavým a moderným dizajnom.

Preskúmajte výhody nových eshop šablón zdarma.

 

Vytvorte si webdizajn e-shopu sami!

Kliknite na „Vyskúšať zdarma" a vyberte si niektorý z dizajnov v ponuke. Všetky šablóny môžte v administrácii neskôr zmeniť.

Vyskúšať zdarma

 

 

Vytvorte si webdizajn e-shopu na mieru

 

Webdesign e-shopu podľa svojich predstáv vďaka konfigurátoru

Webdesign e-shopu a webdesign webu možno nastaviť vďaka konfigurátoru šablóny

Upozornenie: Ak už máte funkčný e-shop s dobre vyladeným dizajnom, odporúčame vytvoriť testovaciu webovú stránku na vyskúšanie práce s konfigurátorom.

 

Pridajte logo

Pridajte logo

Po kliknutí na logo systém presmeruje návštevníka na úvodnú stránku. Logo môže mať obrázkovú alebo textovú podobu. Odporúčané rozmery pre logo a ďalšie nastavenia získate v návodoch pre jednotlivé šablóny (BarcelonaFlatVeronaParis).

 

Farebnosť e-shopu

Farebnosť e-shopu

Vyfarbite svoje podnikanie. Vyberte si farebné kombinácie podľa svojho vkusu. Vhodné je zakomponovať farby do pozadia, do obsahových blokov, aby e-shop pôsobil vzdušne. Niektoré prvky môžete nechať priehľadné. Kreativite sa medze nekladú. Vytvorte si jedinečný webdizajn rýchlo a ľahko. Aké farby použiť na webdizajn e-shopu.

Rozloženie menu, hlavičky, stĺpcov a pätičky

V administrácii šablón typu FlatVerona a nájdete množstvo kombinácií rozloženia stránky. Vyberte si umiestnenie hlavičky, počet stĺpcov, pätičky či menu, vytvorte si vlastnú, originálnu web stránku. Pohrajte sa s nastavením, objavujte a kreujte jedinečný webdesign, to všetko s BiznisWeb.sk dokážete.

Fonty, typografia

Nadpisy, text v menu a ostatné texty si dokážete ľahko naštýlovať. Na výber je niekoľko fontov, navyše dokážete upraviť aj ich farbu či veľkosť písma. Tento výber zaručene ovplyvní výsledný web design. Pre dobrú web stránku alebo e-shop je typografia jedným z najdôležitejších faktorov. 

Komponenty webu

Ako komponenty sa označujú buttony pre prihlásenie, registráciu, vyhľadávanie, nákupný košík, zástavy jazykových verzií stránky, drobková navigácia a formulár pre záujemcov o novinky e-mailom. Všetky tieto položky sa dajú aktivovať alebo deaktivovať.

Prispôsobiť si môžete aj zarovnanie stránky, ktoré môže byť vľavo, vpravo alebo na stred. 

 

Vlastné CSS a podpora class (triedy)

Ponúkame riešenia na zmenu dizajnu v každom balíku BiznisWebu. Všetky naše web šablónye-shop šablóny majú k dispozícii kartu CSS na vlastné štýly.

Šablóny Verona a Barcelona ponúkajú niekoľko desiatok tried (class) pre pokročilú úpravu webdesignu. Pomocou týchto tried môžete zmeniť vzhľad a správanie jednotlivých elementov na stránke alebo v e-shope. Stačí ich vložiť do Nastavení blokuVlastností stránky alebo Vlastností produktovej kategórie. Tieto triedy môžete aj kombinovať, stačí ich oddeliť medzerou. Pre aktuálny zoznam tried a konzultácie týkajúce sa nastavenia webdesignu nás prosím kontaktujte.

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti