Cloud hosting

Web stránky a internetové obchody na BiznisWebe sú umiestnené na unikátnej cloudovej infraštruktúre. Cloud infraštruktúra dokáže zvládnuť jednorazový nápor, ako aj dlhodobú záťaž (napr.v predvianočnom čase).

 

Aké výhody prináša Cloud?

Aké výhody prináša Cloud?
  • Vyššiu rýchlosť vašich webových stránok vďaka pokročilým metódam cachovania obsahu.
  • Vysokú spoľahlivosť prevádzky. Servery v cloude netrpia nedostupnosťou ako bežné "jednotlivé" servery.
  • Výkonné servery. Webové stránky a internetové obchody sú hostované na výkonných serveroch s rýchlymi flash SSD diskami.
  • Zabezpečený monitoring serverov 24 hodín denne, 365 dní v roku.
 

Prečo cloud nepadá?

Prečo cloud nepadá?

V prípade vysokého vyťaženia webhosting nepadne, ale cloud automaticky pridáva výkon. Nečakáte, pokiaľ pracovník vášho webhostingu manuálne nainštaluje nový server, alebo pridá pamäť, alebo čokoľvek manuálne vykoná. Výkon sa pridáva dynamicky. Vďaka tejto vlastnosti a ďalším by mala byť zabezpečená nepretržitá prevádzka.

Samozrejme, aj v prípade cloudu môže nastať výpadok, oproti bežnému webhostingu je ale predchádzanie výpadkov na oveľa vyššej úrovni.

 

Čo je Cloud computing?

Cloud computing môžeme z angličtiny voľne preložiť ako mračno serverov. Jedná sa teda o mračno výpočtových prostriedkov, ktoré sú virtualizované v niekoľkých dátových centrách. Užívateľ sa k poskytovanej službe alebo programu dostane prostredníctvom webového prehliadača. 

Fyzická infraštruktúra tohto mračna je pre používateľa neviditeľná. V prípade cloudu teda neplatí, že existuje jeden fyzický server, na ktorom beží jeden operačný systém. Vďaka cloudu je možné na jednom serveri spustiť viac operačných systémov, čím sa zvyšuje využiteľnosť hardwaru.

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť