Tvorba webstránky

Profesionálne webstránky si vytvoríte sami za pár minút. Nemusíte vedieť programovať. Obsah webu naplníte pomocou nášho redakčného systému FLOX, ktorý je nabitý funkciami – CMS vhodné nielen pre prvú webstránku.

 

Ako upraviť obsah webstránky?

Ako upraviť obsah webstránky?

Sami si iste uvedomujete, čo na vás po príchode na webstránku zapôsobí tak, aby ste zostali a ďalej prechádzali jej obsahom. Okrem pekného designu je to určite i štruktúra menu, usporiadanie a vzhľad textov a iné funkcie.

Do svojho hotového webu môžete vkladať text, upravovať jeho veľkosť, farbu, zarovnanie, odrážky, tabuľky, vkladať hypertextové odkazy, súbory na stiahnutie, obrázky alebo videá.

Obsah webstránky dokážu pekne doplniť i fotogalérie, ankety, formuláre, sekcia FAQ s často kladenými otázkami, novinky, články, kniha návštev, mapa stránky.

K dispozícii je možnosť registrácie návštevníka, vyhľadávanie a formulár na odoberanie newslettera. Všetko, čo pomôže k tomu, aby sa návštevník u vás cítil dobre.

 

Všetko čo potrebujete...

Všetko čo potrebujete...

K dispozícii je 15-dňový test zdarma. Prácu s web stránkou si teda môžete vyskúšať bez viazanosti. V prípade akýchkoľvek otázok je tu pre vás naša telefonická podpora. Dizajn webstránky si dokážete takisto upravovať sami. Systém ponúka tisícky špičkových dizajnov zdarma. Veľkosť webu je neobmedzená. Môžete vytvoriť nekonečne veľa podstránok.

Možnosť mať web aj na vlastnej doméne (napr. www.nieco.sk). Vašu doménu presmerujeme na web vytvorený v BiznisWebe.

Vieme vyhovieť vašim požiadavkam ohľadom webdizajnu na mieru alebo napojenia na sklady dodávateľov pomocou XML alebo API. 

 

Kopírovanie obsahu stránky

Kopírovanie obsahu stránky

Pokiaľ chcete na stránke zobraziť viackrát ten istý obsah, odporúčame blok OBSAH Z. V tomto bloku stačí len zakliknúť obsah, ktorý máte vytvorený na rôznych podstránkach v iných blokoch ako sú napr. textový editor, galéria, anketa, formulár. Nemusíte vytvárať nanovo, len ich jednoducho skopírujete. 

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť