Tvorba webstránky

Profesionálne webstránky si vytvoríte sami za pár minút. Nemusíte vedieť programovať. Obsah webu naplníte pomocou nášho redakčného systému FLOX, ktorý je nabitý funkciami – CMS vhodné nielen pre prvú webstránku.

 

Čo všetko je možné vložiť do obsahu stránky?

Čo všetko je možné vložiť do obsahu stránky?

Sami si iste uvedomujete, čo na vás po príchode na webstránku zapôsobí tak, aby ste zostali a ďalej prechádzali jej obsahom. Okrem pekného designu je to určite i štruktúra menu, usporiadanie a vzhľad textov a iné funkcie.

Do svojho hotového webu môžete vkladať text, upravovať jeho veľkosť, farbu, zarovnanie, odrážky, tabuľky, vkladať hypertextové odkazy, súbory na stiahnutie, obrázky alebo videá.

Obsah webu dokážu pekne doplniť i fotogalérie, ankety, formuláre, sekcia FAQ s často kladenými otázkami, novinky, články, kniha návštev, mapa stránky.

K dispozícii je možnosť registrácie návštevníka, vyhľadávanie a formulár na odoberanie newslettera. Všetko, čo pomôže k tomu, aby sa návštevník u vás cítil dobre.

 

Rázcestník

Rázcestník

Blok RÁZCESTNÍK má obrovský prínos pre SEO, ale umožní tiež rýchlo presmerovať návštevníkov webu na ľubovoľné podstránky.

Využitie rázcestníka vám prinesie viacero výhod: Zahustíte web kľúčovými slovami. Sprehľadníte štruktúru webovej stránky. Zaplníte miesto nadradených stránok. Upútate na vybrané podstránky a rýchlo presmerujete návštevníka tam, kam potrebuje.

Rázcestník ponúka tri rôzne zobrazenia. Titulok s jedným hlavným obrázkom a textovými odkazmi, ďalším je to rozcestník v podobe obrázkových odkazov, kde každý odkaz má vlastný obrázok a posledným typom sú boxy. Tu okrem obrázka môžete každému odkazu pridať i popis stránky, na ktorú smeruje.

 

Kopírovanie obsahu stránky

Kopírovanie obsahu stránky

Pokiaľ chcete na stránke zobraziť viackrát ten istý obsah, odporúčame blok OBSAH Z. V tomto bloku stačí len zakliknúť obsah, ktorý máte vytvorený na rôznych podstránkach v iných blokoch ako sú napr. textový editor, galéria, anketa, formulár. Nemusíte vytvárať nanovo, len ich jednoducho skopírujete. 

 

Zobrazenie produktov v obsahovej časti stránok

Zobrazenie produktov v obsahovej časti stránok

V systéme FLOX sa obsahové stránky nachádzajú v oddelenom menu od kategórií produktov, v prípade, že je na stránke i e-shop. 

Preto, ak potrebujete do obsahových stránok vložiť produkty, vhodným riešením sú bloky PRODUKT Z alebo OBSAH KATEGÓRIE.

Vďaka nim môžete v ktoromkoľvek stĺpci webu zobraziť vybrané produkty z rôznych kategórií (blok PRODUKT Z) alebo všetky produkty z vybranej kategórie (blok OBSAH KATEGÓRIE). Tieto bloky môžete použiť na zobrazenie akciového tovaru, noviniek, produktov vo výpredaji, upútanie na produkty v bočných stĺpcoch webstránky a podobne.

 

Všetko čo potrebujete...

Všetko čo potrebujete...

K dispozícii je 15-dňový test zdarma. Prácu s FLOXom si teda môžete vyskúšať bez viazanosti. V prípade akýchkoľvek otázok je tu pre vás naša telefonická podpora. Dizajn stránky si dokážete takisto upravovať sami. Systém ponúka tisícky špičkových dizajnov zdarma. Možnosť mať web aj na vlastnej doméne (napr. www.nieco.sk). Vašu doménu presmerujeme na web vytvorený v BiznisWebe. Vieme vyhovieť vašim požiadavkam ohľadom webdizajnu na mieru či dopracovania špeciálnych funkcií. Veľkosť webu je neobmedzená. Môžete vytvoriť nekonečne veľa podstránok.

 

Bezplatné SEO poradenstvo

Bezplatné SEO poradenstvo

V cene služby BiznisWeb máte i odborné SEO konzultácie. SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) nie je žiadne tajomstvo. Základom SEO sú jasné a jednoduché postupy, ktoré treba urobiť. Nezarábame na vašej nevedomosti, ale poskytneme komplexný zoznam rád pre SEO v cene služby BiznisWebu. Všetky dôležité rady, ktoré môžu pomôcť vášmu podnikaniu vyšvihnúť sa na popredné miesta vo vyhľadávačoch, nestoja u nás ani cent. 

 

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť