Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Tvorba web stránky

Profesionálne webové stránky si vytvoríte sami za 5 minút. Nemusíte vedieť programovať. Obsah webu naplníte pomocou nášho redakčného systému FLOX, ktorý je nabitý funkciami.

Čo všetko je možné vložiť do obsahu stránky?

Sami si iste uvedomujete, čo na vás po príchode na webovú stránku zapôsobí tak, aby ste zostali a ďalej prechádzali jej obsahom. Okrem pekného designu je to určite i štruktúra menu, usporiadanie a vzhľad textov a iné funkcie.

Do vašej webovej stránky budete môcť vkladať text. Upravovať jeho veľkosť, farbu, zarovnanie, odrážky, tabuľky, vkladať hypertextové odkazy, súbory na stiahnutie, obrázky, videá.

Obsah web stránky dokážu pekne doplniť i fotogalérie, ankety, formuláre, sekcia FAQ s často kladenými otázkami, novinky, články, kniha návštev, mapa stránky.

K dispozícii je možnosť registrácie návštevníka, vyhľadávanie a formulár na odoberanie newslettera. Všetko čo spôsobí, že návštevník sa na stránke bude cítiť dobre.

Rozcestník

Novou funkciou v redakčnom systéme FLOX je blok ROZCESTNÍK, pomocou ktorého rýchlo vytvoríte presmerovanie na ľubovoľné podstránky vašej webovej stránky.

Využitie rozcestníka vám prinesie viacero výhod: Zahustíte web kľúčovými slovami. Sprehľadníte štruktúru webovej stránky. Zaplníte miesto nadradených stránok. Upútate na vybrané podstránky a rýchlo presmerujete návštevníka kam chcete.

Rozcestník ponúka tri rôzne zobrazenia. Titulok s jedným hlavným obrázkom a textovými odkazmi, ďalším je to rozcestník v podobe obrázkových odkazov, kde každý odkaz má vlastný obrázok a posledným typom sú boxy. Tu okrem obrázka môžete každému odkazu pridať i popis stránky, na ktorú smeruje.

Kopírovanie obsahu stránky

Pokiaľ chcete na stránke zobraziť viac krát ten istý obsah, riešenie ponúka blok OBSAH Z. V tomto bloku stačí len zakliknúť obsah, ktorý máte vytvorený na rôznych podstránkach v iných blokoch ako sú napr. textový editor, galéria, anketa, formulár. Tieto bloky nemusíte vytvárať nanovo ale ich jednoducho skopírujete. 

Zobrazenie produktov v obsahovej časti stránok

V systéme FLOX sa obsahové stránky nachádzajú v oddelenom menu od kategórií produktov, v prípade, že je na stránke i e-shop. 

Preto ak potrebujete do obsahových stránok vložiť produkty, vhodným riešením sú bloky PRODUKT Z alebo OBSAH KATEGÓRIE.

Vďaka nim môžete v ktoromkoľvek stĺpci webu zobraziť vybrané produkty z rôznych kategórií (blok PRODUKT Z) alebo všetky produkty z vybranej kategórie (blok OBSAH KATEGÓRIE). Tieto bloky môžete použiť na zobrazenie akciového tovaru, noviniek, produktov vo výpredaji, upútanie na produkty v bočných stĺpcoch webovej stránky a podobne.

Všetko čo potrebujete...

K dispozícii je 15 dňový test zdarma. Prácu s FLOXom si teda môžete vyskúšať bez viazanosti. V prípade akýchkoľvek otázok je tu pre vás naša telefonická podpora. Dizajn stránky si dokážete takisto upravovať sami. Systém ponúka stovky špičkových designov zdarma. Možnosť mať web aj na vlastnej doméne (napr. www.nieco.sk). Vašu doménu presmerujeme na web vytvorený v BiznisWebe. Vieme vyhovieť vašim požiadavkam ohľadom designu na mieru, či dopracovania špeciálnych funkcií. Veľkosť webu je neobmedzená. Môžete vytvoriť nekonečne veľa podstránok.

Bezplatné SEO poradenstvo

V cene služby BiznisWeb máte i odborné SEO konzultácie. SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) nie je žiadne tajomstvo. Základom SEO sú jasné a jednoduché postupy, ktoré treba urobiť. Nezarábame na vašej nevedomosti, ale poskytneme  komplexný zoznam rád pre SEO v cene služby BiznisWebu. Ochotne vám poskytneme dôležité rady, ktoré môžu pomôcť vašej webovej stránke vyšvihnúť sa na popredné miesta vo vyhľadávačoch. 

 

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami BiznisWeb.sk.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info