Rozloženie webovej stránky

Celkový dojem www stránky určite dotvára i rozloženie jednotlivých textov. Graficky rôznorodé kombinácie stĺpcov, menu a hlavičky, ktoré náš redakčný systém ponúka, dodá vášmu webu šmrnc. Rozloženie môže byť na hlavnej stránke iné ako na ostatných podstránkach webu. Do každého stĺpca je možné vložiť ľubovoľný obsah prostredníctvom tzv. blokov.

 

Webová stránka bez bočných stĺpcov

Čistý design, ktorý využíva iba hlavný obsahový stĺpec je vhodný pre menšie weby, ktoré neobsahujú e-shop. 

Umiestnenie menu je obmedzené. Vzhľadom na to, že sa nepoužíva ani jeden bočný stĺpec, menu je možné umiestniť iba pod hlavičku alebo nad hlavičku.

Namiesto bočných stĺpcov môžete pridať pod hlavný obsah ešte dva alebo tri spodné stĺpce.

 

Využitie bočných stĺpcov

Využitie bočných stĺpcov

Môžete využívať jeden alebo oba bočné stĺpce. Ľavý i pravý. Toto nastavenie umožňuje rôznorodejšie zobrazenie menu.

V systéme sa využíva zvlášť menu pre stránky a zvlášť pre e-shop. Menu s kategóriami produktov je umiestnené  v jednom z bočných stĺpcov podľa výberu. Menu obsahových stránok je možné zobraziť nad hlavičkou, pod hlavičkou alebo tiež vo vybranom bočnom stĺpci. 

Upravovať môžete i šírku všetkých stĺpcov a výšku hlavičky.

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti