Nastavenia e-shopu a webstránky v administrácii

Všetky základné nastavenia webstránky či e-shopu, jazykových verzií, produktov, objednávok, e-mailov, firemných údajov a ďalších nájdete prehľadne na jednom mieste.

 

Nastavenia produktov v e-shope

Nastavte si vyhľadávanie či komentovanie produktov, predvolené zobrazenie katalógu produktov alebo zoradenie produktov podľa svojich predstáv.

Vytvorte si doplnkové polia, varianty produktov, zľavy, výrobcov a indikátory, ktoré následne priradíte jednotlivým produktom. Skladovú dostupnosť (skladom, vypredané, do 2 dní) nastavte na konkrétne kombinácie produktu.

 

Nastavenia objednávok

Nastavenia objednávok

V nastavení objednávok dokážete aktivovať alebo deaktivovať niektoré polia objednávkového formulára, upravovať a pridávať objednávkové statusy, spôsoby platby a doručenia. Platby a doručenia je možné nastaviť aj tak, aby boli dostupné iba pre objednávky s určitým počtom kusov objednaného tovaru alebo s určitou cenou. Takto vytvoríte napríklad výhodnejšiu cenu poštovného pre objednávky nad 50 €.

V tejto časti sa nachádza aj správa zliav na objednávku a darčekové certifikáty. Vytvorením darčekového certifikátu systém vygeneruje kód, ktorý zašlete klientovi. Ten ho vloží do príslušného políčka objednávkového formulára a tak si uplatní zľavu.

 

E-maily

E-maily

Súčasťou služby BiznisWebu sú i e-maily. K svojej stránke si môžete vytvoriť určitý počet e-mailových schránok v závislosti od balíka služieb, ktorý ste si objednali. E-maily budú mať tvar napríklad info@nazov-vasej-domeny.sk. Správy môžete prehliadať cez nášho poštového klieta Webmail, v Outlooku, cez GMAIL a pod. V akomkoľvek programe dokážete plnohodnotne pracovať s e-mailami – prezerať si schránku prijatých správ, písať nový e-mail. 

 

Prepojenie s Google Analytics

Prepojenie s Google Analytics

Prepojenie BiznisWeb.sk s Google Analytics je automatizované.
Výhodou je, že nemusíte do vašej webovej stránky vkladať kód Google Analytics, tento kód sa doplní sám.

BiznisWeb podporuje aj E-Commerce Reports štatistík Google Analytics.

 

Import a export dát

Import a export dát

Importovať môžete produkty, ceny produktov, kategórie a zaradenie produktov do kategórií, cenové varianty, výrobcov. Stačí zaktualizovať údaje v súbore XLS, naimportovať a váš e-shop bude zaktualizovaný.

Pokiaľ chcete robiť viaceré zmeny údajov používateľov vašej webstránky alebo pridať nové osoby, poslúži vám import osôb.

Pomocou exportov si vytvoríte zálohy súborov. Obsah katalógu produktov sa dá pred ďalším importom produktov vyexportovať a takto si vytvoriť zálohu.

Nastaviť sa dajú i automatické exporty xml feedov s vašimi produktmi do najznámejších porovnávačov tovarov. Feedy sa aktualizujú raz za deň. V prípade potreby je možná i častejšia aktualizácia.

Ak plánujete zobrazovať svoje produkty v porovnávači tovaru Heureka.sk, zoznámte sa s doplnkovými funkciami, ktoré Flox podporuje a ktoré pomôžu lepšiemu indexovaniu vašich produktov. Ide napr. o kategorizáciu, termín dodania (delivery_date) a overené zákazníkmi. Všetky tieto funkcie dokážete nastaviť sami priamo z administrácie.

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti