Šifrovaný prenos dát (SSL)

Pre všetkých našich klientov, ktorí využívajú niektorý z platených balíčkov redakčného systému FLOX a vlastnú doménu, ponúkame možnosť aktivovať si SSL certifikát pre doménu zdarma.

Jedná sa o SSL certifikáty Let's Encrypt, ktoré podporujú všetky najpoužívanejšie internetové prehliadače (zdroj) a sú rovnako kvalitné ako SSL certifikáty, za ktoré sa muselo doteraz platiť.

Projekt Let's Encrypt zastrešujú a sponzorujú najväčšie IT firmy ako Mozilla, Cisco, zlatým sponzorom je dokonca Facebook.

 

Význam SSL certifikátov pre webstránky a e-shopy

Význam SSL certifikátov pre webstránky a e-shopy

Vďaka SSL certifikátom bude váš web či e-shop, a tiež dáta vašich zákazníkov, v maximálnom bezpečí. SSL certifikáty zašifrujú prenos citlivých informácií a ochránia ich pred prípadným zneužitím a útokmi.

Web s SSL certifikátom zvýhodňuje Google vo výsledkoch vyhľadávania. Vďaka SSL certifikátu dokážete predbehnúť dokonca aj Vašu konkurenciu s dokonalejším SEO. SSL certifikát vyžaduje Google aj pre zaradenie eshopu do Google Nakupov. Návod ako si aktivovať SSL certifikát od Let's Encrypt zdarma nájdete tu.

A teraz je čas vyskúšať si zadarmo a nezáväzne vytvoriť e-shop alebo nový web, čo poviete?

Vyskúšať zadarmo

Prihlásenie

Vyskúšajte web alebo e-shop zadarmo

Zavrieť