Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Šifrovaný prenos dát (SSL)

Pre všetkých našich klientov, ktorí využívajú niektorý z platených balíčkov redakčného systému FLOX a vlastnú doménu, ponúkame možnosť aktivovať si SSL certifikát pre doménu zdarma.

Jedná sa o SSL certifikáty Let's Encrypt, ktoré podporujú všetky najpoužívanejšie internetové prehliadače (zdroj) a sú rovnako kvalitné ako SSL certifikáty, za ktoré sa muselo doteraz platiť.

Projekt Let's Encrypt zastrešujú a sponzorujú najväčšie IT firmy ako Mozilla, Cisco, zlatým sponzorom je dokonca Facebook.

Význam SSL certifikátov pre webstránky a e-shopy

Význam SSL certifikátov pre webstránky a e-shopy

Vďaka SSL certifikátom bude váš web či e-shop, a tiež dáta vašich zákazníkov, v maximálnom bezpečí. SSL certifikáty zašifrujú prenos citlivých informácií a ochránia ich pred prípadným zneužitím a útokmi.

Web s SSL certifikátom zvýhodňuje Google vo výsledkoch vyhľadávania. Vďaka SSL certifikátu dokážete predbehnúť dokonca aj Vašu konkurenciu s dokonalejším SEO. SSL certifikát vyžaduje Google aj pre zaradenie eshopu do Google Nakupov. Návod ako si aktivovať SSL certifikát od Let's Encrypt zdarma nájdete tu.

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info