Systém na rýchle vytvorenie webových stránok alebo e-shopov

Android mobilná aplikácia

google play store

Noste svoj internetový obchod vždy so sebou. Prinášame Vám skvelú novinku. Mobilná aplikácia Flox pre Android je na svete. Prehľad objednávok, faktúr, správu e-shopu a webových stránok máte s nami vo vrecku. Je to zadarmo.

Aktualizácia internetového obchodu kdekoľvek

V dnešnej dynamickej dobe sa všetko mení rýchlosťou blesku. Kto chce s dobou držať krok nesmie zaspať. Ani my sme nezaspali a vyvinuli sme pre Vás aplikáciu, ktorá Vám pomôže byť stále v obraze Vášho podnikania.

Ak máte Smartphone s operačným systémom Android a prevádzkujete e-shop v našom redakčnom systéme Flox neváhajte a prostredníctvom Google Play alebo Obchod Play si nainštalujte našu aplikáciu Flox.

Nielen pre e-shopy...

S aplikáciou si prídu na svoje nielen majitelia internetových obchodov, ale i prevádzkovatelia webových stránok a blogov.
Ak Vás kopne múza na napísanie pútavého textu alebo článku, môžete jej okamžite dať reálnu podobu a zverejniť na webovej stránke. S aplikáciou Flox je to možné.

Aplikácia FLOX ponúka tieto funkcie:

  • Štatistika nových objednávok, predaných produktov, nových zákazníkov.
  • Úprava textov na obsahových stránkach pomocou WYSIWYG editora.
  • Vytvorenie nového článku, editácia existujúcoch článkov.
  • SEO - možnosť vložiť a upraviť url identifikátor, názov, kľúčové slová a popis pre vyhľadávače v článkoch a produktoch.
  • Aktualizácia produktov - upraviť sa dá cena, krátky a dlhý popis a meta tagy. Produkt môžete aktivovať alebo deaktivovať
  • Prehľad objednávok - vidíte detail objednávky a informácie o klientovi. Môžete vytvoriť faktúru, zmeniť dátum splatnosti a status objednávky, prípadne odstrániť objednávku.
  • Prehľad faktúr - vidíte detail faktúry a klienta. Môžete zaplatiť faktúru, poslať faktúru na e-mail klienta, zmeniť dátum splatnosti, zmeniť status alebo odstrániť faktúru.
  • Filter objednávok, faktúr a produktov.

Prihlásenie (Flox 2)

Vyskúšajte web alebo e-shop zdarma

Výber designu:

Adresa stránok s koncovkou .flox.sk je zdarma. Adresu môžete kedykoľvek zmeniť na tvar bez koncovky .flox.sk zakúpením alebo presmerovaním vlastnej domény.
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami BiznisWeb.sk.

Vyberte si prosím niektorú z pripravených šablón.
Design stránok môžete kedykoľvek zmeniť v administrácii, kde
nájdete bohaté možnosti prispôsobenia šablón.
Radi Vám vytvoríme aj unikátny design na mieru.

Táto stránka používa cookies. Viac info